Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pogotovo kad ima djecice okolo ;)
    Iz istog razloga odoh za koji dan uzeti zidne nosace za TV ... cim vise "van dometa", tim bolje
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam koristio onu masinu za pakovanje hrane za zamrzivac :). Tako da sam pravi tacno u obliku daljinaca.
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    Kad vidim u kakvom su mi stanju daljinci sad, požalim što ih nisam umoto. Ako ih strpaš u kondome, neće izgledat papanski.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Je li to TT Soprano dolje? Kriza kuciste, zao mi svakog feninga sto sam dao za njega...
    @Ninja evo ja ih ne motam u papir od bureka a izgledaju kao tek kupljeni, a imaju dva TV-a Samsunga SlimFit-a, oba su 4:3, samo sto je jedan onaj veliki za dnevnog boravka, a drugi je manji, ali meni i ne treba velik televizor, tj. rijetko kad ga gledam. Na ovom prvom sto je veci ima zastitna kesica, al opet dzaba, daljinski je fush, vec mu ne radi tipka za gasenje kako treba, treba je jace pritisnuti...
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To motanje ima smisla samo ako imas malu djecu pa da ne cupaju dugmad, mada ja ne bi ni tad, ruzno :p Inace, dobra soba Ado :)
     
  6. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    A što mislis da će mi otići leđa? Hmm, zar nije najbitniji položaj tijela? Koji je meni uvijek ispravan.
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Ove su stolice zakon, na faxu su nam ovakve bile u računalnoj sali, baš su udobne.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Udobne su ako se izvalis i slusas predavanja :D Ali ako kucas na tastaturi i gledas u monitor, ne vidim kako mogu bit udobne. Sigurno ti ledja nece biti naslonjena na nju.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima itekako smisla, meni na par daljinaca se ništa ne vidi na dugmićima šta piše, ko i na tastaturi. Samo ja znam da je koristim. :lol:

    Jesi ti to zubar il šta? :lol:
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Onda ti ne valja tastatura. Meni preko pet godina tastatura, plaćena 20tak KM, i nijedno slovo se nije izbrisalo. Kako si ti uspio izbrisati nešto, meni nije jasno :| Daljinski je druga priča.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da nevalja, MS5000 desktop laser set.
     
  12. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Meni se opuste leđa tek kad se naslonim na stolicu i malo je uvučem.



    Ma jesam zubar, samo što ja po ulici vadim zube besplatno. :lol:
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kako ja znam tijelo se najvise opusti kad je nageto prema nazad.tj uglovi veci od 90.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep za kicmu je bolje kada nagnes komplet tijelo nazad tako da su donji prsljenovi sto manje optereceni.
     
  15. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ja mislim da samo važi ako je neko stalno u jednom te istom položaju. A ja stalno mjenjam položaj tijela.

    Nekad su mi noge i na stolu, tj. na lijevoj strani stola. Koliko je to zdravo za tijelo? :lol:
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Cuo sam za TT Soprano da je lose kuciste skroz. Ovo moje je TT Tsunami Dream ;) A daljinci su jos uvijek u originalnim pakovanjima u kojima su i dosli ...

    @Pelikan
    Hvala drug
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    To je ono kad sjedis na ledjima,jel :smt003 ?Ne znam drug,probaj otici negdje gdje se prodaje namjestaj i isprobaj jednu od stolica da vidis kako je lakse kad ti je tijelo nageto nazad.
     
  18. GV

    GV Komšija

    A da probaš promijeniti baterije?
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nije do toga. Druge tipke odlicno reagiraju. Samo ovu treba jace pritisnuti za paljenje/gasenje.
    @AdoSA Da, to je bolji model od Soprana. Soprano je jeftinija (zapravo buvljak verzija) doticnog Tsunamija i doslovno je jeftino uradjena, sto bi Nijemci rekli billig. Imas li ti kakvih problema s power tipkom na kucistu? Mene zeza power tipka, tj. kada je drzim ne ugasi racunar u potpunosti vec se on odmah nakon gasenja opet upali, kao da sam ga restartovao. Ako je drzim oko 20% pritisnutu,sto je jako tesko postici, onda se ugasi normalno.
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nemam problema sa prekidacima na kucistu, samo mi se ne svidjaju USB portovi koji su stvarno ruzno postavljeni na samoj sredini gornjeg panela kucista