Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Stolica se jos uvijek mora moci lagano pomjerat, i zena ce raditi iz iste prostorijie.
    To bih odmah uradio da je moguce :p

    Znaci kocnica za tockove, ne totalna imobilizacija.
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    pa prijatelju dragi sto to nisi gledao kad si kupovao pobogu,ovo ti je jedina opcija,probaj skinut fino nekako,moci ces ti nju pomjerat opet,podignes malo i pomjeris :smt003
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Vezano za stolicu i "nagibe".. mislim da je na proslim stranicama spomenuto.

    Ima mozda par mjeseci, nema ni pola godine kako sam uzeo sebi nesto kao fotelja, malo zavaljeno i moze se "cimati/ljuljati". Ja je jos podigao sa zadnje strane da ne bude skroz zavaljena. Vec sebe hvatam kako mi odgovara kada savijem vrat. Ono, idem ulicom, bacim pogled u pod i skuzim da mi taj polozaj odgovara..te se brzo ispravljam. Nije mi se nikada desavalo.

    Sutra je iznosim van sobe a ubacit cu neku alternativu. Makar sa pravim ledjima ..tako da, nikakao ne savjetujem da se zavali stolica ili uzme nesto slicno. Mozda se misici u ledjima relaksiraju ali ce vam vrat biti kriv.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    ma da je ne znam ti kakva,ako puno boravis za kompom savices se sav ili ce ti oci ispast
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam zadovoljan stolicom,pogotovu udobnoscu,vrlo je teksa,nema kocnice na tockovima ali se ne mrda ni milimetra sama
    ima 6 tockova i isto je vrlo stabilna a pomjera se naprijed - nazad,tj.kada se naslonis jako, ona se spusta dole,meni idealan polozaj za gledanje filmova,isto na kreveru,jos samo ovamo neki tabure za noge i uzivaj

    jedino sto bi je trebao presvuci,poderala se na sredi,izlizala i na onon lumbalnom dijelu na ledjim,presvlacenje bi me izaslo nekih 30-40 KM,sto svakao vrijedi za ovakvu stolicu

    a kupio sam je polovnu davno,40 KM bila,ovakva u prodavnici sigurno nije ispod 200 KM
    a nemam kad sada slikati pa uploadovati sliku "radnog" okruzenja :)
     
  7. Majesco

    Majesco Aktivista

    Dok nisam uzeo stolicu meni leda odpadala, sad nista.
    Ako se moze ipak treba uzeti stolicu kvalitetnu, ja ovu uzeo u OBI-u za 130KM prije 3-4 god i odlicno sluzi.
    Odsjekao dio stola koji mi je smetao, sad je sto kako treba, u originalu je bio u obliku slova L. :smt003

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Joj ja sam imao dva stola sastavljeno na L ..pruzim noge preko drugog, vise me bilo na stolu nego na stolici.. haha.

    Sad' kada nemam ni jednog stola, nemam gdje rusvaj praviti.. stalno fol uredno.. hehe..
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ovakvu lomio 4-5 puta pa je krpio nekim zeljeznim i drvenim plohama, a tockovi su prvi stradali :D
     
  10. p4ja

    p4ja Komšija

    i ja na ovakvoj sad sjedim,al nemam naslona, drug mi slomio. :smt003
     
  11. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kod mene je u dobrom stanju, dobro drzi 91kg, :smt003 gdje se koljena previjaju na jednom mjestu, tu se malo poderala ova koza/skaj.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda nisu iste jer kod mene je cista koza bila, onaj dio gdje sjedis (odzada je bio skaj) i to je ostalo netaknuto :D
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]

    Stolicu sam razvalio naginjući se se, pukli oni nosači izgrebalo mi leđa malo, moglo se zabiti :shock:
    Sad imam nekakvu kuhinjsku, već se naviknuo na nju a stid me bilo i nju snimiti :oops:
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pazi grijalice kraj kompa....zato ti se i ne da klokat procesor :lol:

    Zezam se naravno,fin kutak.
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Tale Tale.. kakav je to montor ? Razocarao si me..

    P.S. Sretno s njim...

    Franky Four Fingers - To kupio maksuz BF3 stranicu ili neki fol sa slikom ?
     
  17. poster napravio

    @tale pocisti to bolan,ne budi uhljup ba. sta je sa dotom,nista mi ne odgovaras...
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Što da čistim? @Nails dobio priliku za kombinaciju i prosao jeftino. Nema sumnje da 16:10 je ok format slike za razliku od 4:3 ali ja bi mogao jos dugo da budem na toj 19-ci.
    [​IMG]
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma