Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    eo i moj kutak,jos samo da objesim tv i ne treba nista vise,usisat malo :smt002
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Džezva s kafom je glavna :D

    Mene interesuje kako boraviš za kompom? Ja moram ispružit noge negdje, nema mi druge.
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    pa jebiga naviko sam ovako,mada kad je objesim povadit cu ove kutije pa cu ih morat i ja uvuci jer ce mi biti daleko tv
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koliko je maca rama,jel verzija sa ddr3 ili ddr5 memom? :D
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    nije maca,macak je,ne bi ja macku u kucu nikad,samo mudonja.. rambus je :mrgreen:
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    za Džezvu thum up :D
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Haha. Kako bi meni zena srusila tu policu :)

    Sent from my NookColor using Tapatalk
     
  8. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Tvoj mačak je baš kulturan. :lol: Moj rahmetli mačak ne bi se ni udostojio da digne glavu kad ga neko slika. :lol: Bio je užasan, pišo gdje stigo i od tad ne bih više mačora u kući nikad. Ovaj tvoj je sigurno kastriran zato i izgleda ovako miran. :)
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam i ja kulturnog mudonju u kuci teskog 5kg, ko Garfild izgleda, gotovan, samo jede i spava, taj nebi misha uhvatio kad bi mu pod nosem hodao. Al ga se boje svi kerovi u kvartu. :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  10. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Natjeraj ga malo da trči, baci mu komad mesa. Ma samo da nije ukočen stalno, moj je mačor baš zbog toga riknuo. Samo ležo, pio, jeo i na kraju se počeo taložiti kamenac u mokračnoj bešici i pravac ahiret.
     
  11. p4ja

    p4ja Komšija

    ma brate moj ima 7kg,kastriro ga odma,urliko previse,a dovedem mu ja ovih avlijanera da ih nahranim,on dodje samo stane i rezi.ko ker. odosmo u off totalni. a za ove police,i meni je stara urlikala mojne ovo ono,to sam digo radi prasine najvise.
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hajmo sad malo mozganja.

    Legla stolica http://jysk.ba/120/122/3699303/a/catalog

    Ima obicne tockove ko i svaka kancelarijska stolica. Na zalost, nema kocnice ni na jednom od tockova.
    Ja kad sjedim, volim dici noge, na zid ili na ormaric, ali onda stolica klize u nazad.
    Mogu uvijek skontati neki cilim, ali nechu, pod je parket, tako da mi treba neka vrsta kocnice :)

    Kontam da bi obruc od plastike, sa anti kliznom gumom prema parketu mogao pomoci, tek toliko da se tocak moze micati samo centimetar ili dva.

    Ideje ?
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Isto radim, isti problem imam, ali rješenja nemam :|
     
  14. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pomoglo bi vam mozda ovo:

    [​IMG]
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne moze, ha nije tocak od auta :) Rotiraju jebiga.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozda gumeni prstenovi koji ce samo 1mm podici tocak od zemlje i nema hodanja. Jedini prob moze biti da točkić izleti.. prevali se sa gume ali ima tockova puno pa bi ipak bio bolji "grip". Ne znam da li se "gurate" nogama ili samo naslonis tako da ..nadjite neku gumu, malo da je deblja/dublja i ne bi trebalo biti problema.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nalazimo se u veoma slicnoj situaciji, smo sto je moja stolica malo grublja pa kad dignem noge i kad se namjestim samo pomjerim monitor malo za sobom.

    U mene je ispod parket ali ima jedna mala "prnja" ispod nogu, nju nekad povucem da da dodatni "GRIP" stolici.

    Nekog prakticnijeg rijesenja nema, ali ces s vremenom da usavrsis i tu pozu pa ti nece trebati nista, garantujem ti :D
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Znaci treba usavrsiti pozu "dizanje nogu" hmmmm....
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    da nije dizanja nogu gdje bi mi sada bili :D
     
  20. p4ja

    p4ja Komšija

    skini tockove jednostavno,ili ih izvali ako se vec nemogu skinut