Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nije to nikakav rofl, ja imam valja problem takodjer jedan, meni drhti desna ruka, lijeva normala al desna malo drhti i to mi je tako od rodjenja , kafu kad pijem kod kuce pijem iz velike solje :lol:
    Da ne idem vis u off
    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    OMFG hahaha koja legenda :lol:
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    I meni tako drhti desna, pa ne mogu da precizno u tenkovima nisanim.
     
  4. black

    black Komšija

    evo i mojih 12 kvadrata
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Evo i moje sobe

    [​IMG]
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je li pazis da ne nabijes sta nogom? :D

    Moram primjetiti da dosta korisnika ima otvoreno kuciste.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    I ja sam to primjetio, a i dosta raje ne radi nikakav cable menagment. Hem sto se nakuplja prasine, hem sto ruzno izgleda. Plasticne vezice za kablove se mogu kupiti skoro na svakom cosku a i nisu skupe... Da ne govorim o postavljanju kanalica da to na nesto lici...
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma


    Stolica is Jyska? :D Koliko si platio?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nikada mi nece biti jasno cemu potreba lijepog izgleda u ovakvim situacijama. Kablove treba pokupiti radi boljg protoka zraka, komponente se bolje hlade ako je kućište zatvoren (ako je dobro postavljen setup ventilatora)... ali kako izgleda me apsolutno ne interesuje tamam da je obljepljeno skoljkom od jaja. Ista stvar i sa "pametnim" telefonima.. kada kaze tanak uber vakav-nakavm izgled, bolje lezi u ruc.. meni muka na povracanje..
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nesto se hladi bolje, nesto losije kad je kuciste zatvoreno/otvoreno.
    A da se i ja opravdam za cable managment, nemam vremena, a i stalno neki hardware tutnji kroz njega, onda cesto sve vadim i itd, itd.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je ventilacija dobro uredjena, sve se hladi bolje sa zatvorenim kućištem zbog efikasne cirkulacije zraka.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    100 KM na snizenju danas jer Jysk tek otvara u Prijedoru :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Toliko je bilo i kod nas na sniženju, pa sad vratili na 200 KM :D
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Gdje ima kupiti tih kanalica, ako mislimo na isto? ( kroz koje se kabal provuce na stolu, da ne pada kad se isteka skroz na pod nego visi na toj kanalici, ako je to to sta sam ja po netu vidjao, i kazu da ima u svakoj knjizari, al bar u Mostaru svi me blkedo gledaju kad ih pitam imaju li to.)
     
  15. FearLess

    FearLess Aktivista


    Danas bilo otvaranje pa bio neki popust, ugrabio sam je za 100KM.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kvaju,

    Kanalice imas kupiti u Centru 2 u onom elektro shopu a imas i u cernici kod hitne ima ona jedna radnja kucanske opreme.

    [​IMG]

    To su ti kanalice a ono sto je Ado spominjao su vezice, to isto imas kupiti u te dvije prodavnice (zasigurno)
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pored cinjenice da je NAILS sasvim u pravu sto se tice protoka zraka kroz kvalitetno odradjenu ventilaciju u zatvorenom kucistu, neki od nas vole da im to izgleda i malo uredno. Ali nisam samo mislio na kablove unutar racunara, nego i na kablove iza i oko stolova ;)

    Kvaju ono na sta ti mislis su mali steznici za papir, ako sam se dobro izrazio, koji se mogu postaviti na sto i da na njima stoje i razni kablovi za npr. mobitel, kameru ... itd. Mislim da se toga ima kupiti u knjizarama ;)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Neki dan izbacio dva seta zvucnika. Evo me na slušalicama dok ne skontam kako ih srediti da ferceraju i ujedno da bude donekle uredni/ne smetaju plus ostale kablove stimao da urednije izgleda koliko moze. Ako ti je cejf nesto, to ne sporim ali sam mislio da si isao na to da "mora biti lijepo" sto se ježim (govorim o kućištu). Meni je na prvom mjestu funkcionalnost a kada saberes kablove kako treba, ne moze izgledati ružno mada priznajem da su kul te "presvlake" za kabliće.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]


    za ovaj cup sa leptiricima ne pitajte... :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bitno da se odjeća suši kraj radiatora :mrgreen:

    Fino i uredno, za moj pojam finog i urednog :D