Kineski telefoni

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by selvin, Sep 19, 2013.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  2. black

    black Komšija

    @Chem fin je oklop , odskace od mora TPU oklopa sto raja nosa.

    @hamo pipa
    Lijepo izgleda R4 Prime , dobre i specifikacije.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Neko je razmisljao o kupovini, ja bih sacekao ovaj model, djeluje odlicno, samo da cijena ne bude pretjerana. Ima i Note 4 interesentan, a Redmi 4 bi trebao biti jeftin, al bumo vidili...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. black

    black Komšija

    Po meni je opet RN3 Pro bolji , posebno 3GB varijanta. Snapdragon 650 je dosta jaci od 625 a sad je RN3 Pro pravo jeftin na aliexpressu. Da posta usvoji ono da se do 200 KM ne placa carina i porez to bio najbolji izbor.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li šanse da će usvijti to, ovo do 50km je stvarno smiješno.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Note 4 pro maltene isti kao i RN3 pro. Razlika u SD652 sa 1 gb rama vise. To je samo nekih 4000 vise u Antutu a 80-100 dolara skuplji.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sada je do politicara
    poste su se ujedinile u ovom i zajedno traze a sada je do parlamenta hoce li izmijeniti neke clanove zakona
    ovo treba mijenjati

     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Halali.
     
  9. edgsi

    edgsi Aktivista

    Hvala amigo. Ako nije gnjavaza daj linkove odakle si narucio tempered glass i iPaky za RN3P. Pretpostavljam da je i kod tebe Kenzo?
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

  11. edgsi

    edgsi Aktivista

    Ne salju za BiH.
     
  12. black

    black Komšija

  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li je ko sta cackao oko poziva na cekanju sa dual simom? Sad kad sam bio u Svici kod rodbine u normalnim uslovima kad je telefon single sim (prije bio iPhone 4) mogao je stici i drugi poziv bez problema, a ovaj se pauzira. Sa Umi Touch (nije Super kako sam mislio, ali je jako slican) moze se birati ono standardno hoces li SIM1 ili SIM2, ali kad zoves na jednu karticu sa otvorenim pozivom kaze da je korisnik nedostupan i onda stigne SMS o propustenom pozivu ko je zvao, dok na drugoj kartici ne zvoni uopste. Zna li neko ima li kakva opcija, ja sam sve iscackao, ali nisam nasao nista s tim u vezi. Ovo je upustvo za Umi Touch i u njemu izgleda ima samo ovo

    Two-way call/multiparty call (conference call)
    Notices: this function needs that SIM card open multiparty call features.

    http://www.umidigi.com/new/doc/Manual/Touch_manual.pdf

    UPDATE: rijeseno. Iz nepoznatih razloga se ta opcija deaktivirala. *43# je univerzalni kod za aktivaciju usluge i radi bilo gdje i na bilo kojem operateru. Probao to isto na Xperiji E4 dual sim i radi perfektno. Na njemackom se zove Anklopfen.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Perem ves, odem da izvadim prvu masinu, kad vidim unutra Redmi Note 3 koji sam skoro kupio. Izlupan mu screen protector i cover, ali generalno u dobrom stanju :D Naravno, ne radi, evo ga sad u kesi s rizom i silica gelovima, da vidim hoce li uspjeti stogod izvuci do sutra.

    Sta mislite hoce li prezivjeti ili da novi narucim odmah? :D Bas mi se poceo svidjati telefon.

    ps: Masine su high-grade velike, zajednicke za zgradu, pa pretpostavljam da ga je dobro izlupalo. :D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hoćeš reći da se sat dva prao sa vešom? Jarane zadnji mu je problem što je izlupan :D
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    44 minute je trajanje programa :D Optimista sam uvijek bio, ovo je test da vidimo koliko je snazan :p
     
  17. black

    black Komšija

    Otvori ga jarane , bolje ces vlagu izvuci.
    Trebao bi i bateriju iskopcati.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Voda mu je glave došla.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Rastavio sam ga, tj. skinuo zadnju masku i natrpao rize svuda. Bude sta bude ;)
     
  20. ming

    ming Veteran foruma


    Odmah novi uzmi, nema ništa od njega.

    To sa rižom je šuplja zaboravi, gdje god bakar dohvati voda oksidirat će i nema od njega ništa.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]