Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni je How I Met Your Mother užasan rip off Prijatelja. Ne kontam šta je raji smiješno u ovoj seriji, meni se uopšte ne sviđa.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Slicno jeste, par producenata je radilo na obje, ali ima dosta razlike.

    Jeste bilo smijesno ranije, Barney je bio epik i citavo to trazenje majke nije bilo prevrsilo svaku mjeru, ali je sad pao kvalitet dosta.

    Sad upalim samo da vidim Cobie Smulders :smt007
    A i naleti poneka smijesna scena ali pri izdisaju je definitivno.
     
  3. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Person of Interest 9,5 :mrgreen:

    Zaista odlična krimi drama/sci-fi pomalo, vidim jedini NAILS spomenuo, pa i od mene glas, koga interesuje.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja evo od svih što se navodili jedino sam Breaking Bad gledao od početka do kraja i njoj ocjena 10/10
    Dosta ovih nabrojanih humorističnih serija ima kojima se nemogu ama baš niti jednom bar malo nasmijati, to su samo oni brzi dijalozi, glume 0 bodova, i onaj pozadinski smjeh koji se smije svemu živome. Vidim Wire niko ne spominje, ovu mi je kolega drama nahvalio, a imamo sličan ukus, pa ću tu početi gledati.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bilo je pitanje koje serije se prate, mislim da ljudi nisu ni navodili vec zavrsene serije.

    The Wire je limit.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam kako si mene prozvao obzirom da nemam ni jedan post u temi. Ali bacih pogled sta sam spomenuo pa je mozda i pogledam.

    Šalu na stranu, isti slucaj i kod mene. Nista mi se nije dalo gledati od gore nekoliko nabrojanih.

    Sada, Breaking Bad i.. to je na zalost to. Da, pratim "dobru suprugu" samo eto.. tesk oda preporucim obzirom da znam slabosti ali meni nekako godi.

    Sto se tice humora, po ko zna koji put bacim pogled na Seinfeld. Epizodu znam na pamet a uspiju me nasmijati. Takodjer mislim da je istoimena ekipa kriva zajedno sa Jeff Dunham-om, Atkinsonom i jos koji englezom.. (moraju se TG momci uvrstiti), zasto mi komedije i kroz filmove i kroz serije nisu gledljive. Pa cak ni engleske.

    Fino je vidjeti silne liste ne bi li sta upecao pa ne mora biti na BB nivou smao eto, da ide tecno "gledanje". Javim ako se sta nadje.

    E da.. sta je sa onom serijom gdje likovi izbjegnu iz neke sive buducnosti u neki raj na plaži ? Novija serija. Prva epizoda traje mislim oko sat vremena.
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Terra nova? Da se pogledat.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da da.. Terra nova. Vidim da se naredalo trinaest epizoda. Probam i nju.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Odgledao sam je :D previshe je... sta ja znam, soft , a pokusava se nesto izvesti .) rekao bih niskobudzetna :)
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam gledao pilot, bila je tema neka tu na HWB pa mi se dopalo, i onda ostalo nisam pratio iako imam epizode. Obeshrabrilo me sto nema druge sezone :)
     
  11. Juka

    Juka Komšija

    Grimm, Burn Notice, Alcatraz, The Walking Dead, odgledao prvu sezonu Homeland-a, i to je trenutno sto pratim, da ne zaboravim i Top Gear!!!
     
  12. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista


    :smt005 Nisam ni gledo username, već avatar, pa mi se učinilo (extibo je spomenuo) niđe veze jbg :lol:

    Hajmo reć da si i ti preporučio, pa da imamo tri glasa za ekstra seriju.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pogledao pilot od Person of Interest, zanimljiva serija, ali je nikad nisam nastavio gledati, totalno zaboravio na nju. Izgleda da će se to ispraviti :D

    Dexter - 9
    HIMYM - 8
    TBBT - 8
    House - 10

    Trebam nastavit sa gledanjem White Collar (ocjena 8) i taj Person of Interest. Možda nastavim sa gledanjem Game of Thrones, ali sumnjam.
    Šta sam krenuo pa ne planiram dalje:

    Misfits - 8
    Game of Thrones - 9
    Two and a Half Man - 9
    Breaking Bad - 8
    The Walking Dead - 8
    The Wire - ne znam koju bih ocjenu dao
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    Samo da napomenem da je Terra Nova zvanicno otkazana, sto znaci da nema nista od druge sezone.
    Najvjerovatnije istu sudbinu ceka i Alacatraz.

    http://www.tv.com/news/fox-cancels-terra-nova-28007/

    Tako ako ko prati da se previse ne udubi pa na kraju razocara.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Lie to me. Zanimljiva + Tim Roth. Kasnije mozda postane malo zamorna al gledajte dok ne dosadi isti koncept epizoda.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker


    Nju sam odgledao ali nisam znao da nece biti nastavka :\
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Par epizoda odgledao, cekao da zavrsi sezona i oni otkazu... Cak se i na TV-u negdje vrtila, mozda Fox Life.
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Serije po mom ukusu:

    1.) How I Met Your Mother
    2.) Nikita (2011 god)
    3.) Hawaii Five-O
    4.) The Unit
    5.) Lie To Me
    6.) Eureka
    7.) The Worst Week Of My Life
    8.) The Mentalist
    9.) Game of Thrones
    10.) House
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Californication 10
    Entourage 10
    HIMYM 8 (kako sezone odmicu, gubi na kvalitetu)
    Two and a half Men 7
    The Big Bang Theory 8 (kako sezone odmicu, gubi na kvalitetu)
    Community 8
    Hustle 9 (kako sezone odmicu, gubi na kvalitetu)
    Dexter (prve dvije sezone su za 10, a ove poslije, moze neka 8 )
    Spartacus 7
    i ove malo starije:
    Monk 9
    Rome 10
    Seinfeld i Fawlty Towers 10 - ko hoce da se nasmije, neka ne trazi dalje - ne moze bolje od ovog
    Apparitions 8
    Jekyll 8
    i za kraj, ko nije gledao, neka nabavi Vratiće se rode 10 - daleko najbolja serija snimljena na ovim prostorima.
    Ne mogu vise da se sjetim, napisem jos nekad poslije. :)
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Esmeralda 10
    Sheherzada 9,5
    Kad lisce pada 8
    Milagros 7
    To je otprilike to!
    8)