Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ovo zaozbiljno, jel fol je toliko glup, da nijedna ne more bitchshieldat na njega...odatle onda imas otvoreno za dalje :smt006
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Sinoć pogledah dokumentarni Extra uz drugu sezonu Seinfelda, i Larry David me zabavio i nasmijao više nego svi glumci zajedno u 10 epizoda te druge sezone :idea: :idea: :idea:
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Od 14. Aprila ja mislim da se vracaju Beavis & Butthead :D n MTV !
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa poceli su jos u oktobru.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :roll: Danas reklama na MTV-u da je od 14. mozda nova sezona ili nesto.Govorim o MTV Srbija
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa onda vjerovatno premijera kod njih.
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo samo kratki izvjestaj...sada sam zasao duboko u 3. sezonu Seinfelda i sada to vec pocinje liciti na nesto..dal se ekipa uigrala ili sam se ja privikao sad ne znam....
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gledao sam nekad davno Seinfelda na tadašnjem HTV-u. Epic serija. Likovi su prejaki pogotovo Constanza i Kramer. Mogao bih opet pogotovo kako sam sagledao Breaking Bad pa ne gledam ništa izuzev GOT kad na kapaljku izbace nove epizode.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo sam gledati Person of Interest. Pogledao prvih 8 epizoda. Par zamjerki ali nista strasno. Svidja mi se pa moze i od mene preporuka.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam pogledao sve do sada. Ne znam sta da kazem o seriji, nije nesto, ali je liku legla uloga fantasticno, tako da je izvlaci.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  11. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Samo Fringe gledam , još malo pa gotova 4 sezona , najavljena i peta posljednja.
     
  12. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    The Walking Dead,do sada čista 10-ka...Čekam završnu sezonu u Decembru,ako se ne varam,i to je to...

    ....X-Files,još 3 sezone ostale da se pregledaju 10
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Poceo gledat The Big Bang Theory :)

    smijanje :)
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam pogledao Homeland. Tema serije je dno dna, ali serija je odlicna. Preporuka.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  15. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Homeland sasvim solidna serija, odgledao do sad snimljenu prvu sezonu.

    Pratim još "The Firm", po mom ukusu dobra serija kao i "Human Target", nešto starija serija.
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Zahvaljujuci ovoj temi sam odgledao Vratit će se rode, i hvala vam na preporuci, serija je odlična.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zato je i pokrenuh :) najjaca je u regiji. Samo da znas da imas 2 epizode "rode u magli" nastavak iste serije.

    Preporuka je isto The big bang theory" :)
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Vidio sam to na siteu 'dobra stara vremena' pa cu i to pogledati ovih dana, hvala na napomeni.
    A the big bang t. mi nije nesto gledao sam prvu sezonu dosta davno i nije mi se ono bas svidila ono tipa 'jedva cekam kad cu se zavalit i gledat iducu epizodu', vise mi je ono tipa kad se bezveze zavalis da vidis sta ima na tvu i naletis na nju onda bi je pogledao.
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpis, a za razliku od npr. How I met your mother koja stvarno ima priču UZ strašno dobar humor i gdje epizode jednostavno ne smiješ preskakati! :wink:
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    The Killing, neobicna krimi radnja, gdje se jako detaljno prilazi i istrazuje ubistvo, dakle nije ko CSI gdje u epizodi ljudi 5 ubistava rijese!!!
    I The River, nako horor/triler, da se pogledati, traje nekih 8 epizoda mislim da ce biti jos sezona!