Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    The River je dobio kantu, nazalost.

    Sto se tice novih serija koje dolaze:

    Revolution

    Last Resort

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sve preporuke za seriju Deadwood, počeo sam je gledati prije nekoliko dana, mislim da je jedan od najboljih glumačkih performansi u historiji TV serija dao Ian McShane u ovoj seriji. Uvijek jedva čekam kada se on pojavi u nekoj sceni. Predobra serija. Nešto tipa Sopranos meets Wild West.

    http://www.imdb.com/title/tt0348914/
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Doctor Who (reboot iz 2005) - pravo osvjezenje i odmor od americkog smaranja. :D
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Hvala na preporuci! Inače, dok glumi taj T. Olyphant serija je sigurno epic! Inače, liku očito pašu western tema i uloga sheriff-a a koje je bukvalno prenio u današnje doba sa Justified (preporuka i za ovo, serija je za 10), gdje također briljira! :wink:
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Preporučio sam negdje na forumu i Justified, baš super serija, priča je poprilično izravna i lahka za pratiti, za razliku možda od Deadwooda koji ima dosta petljancija i tek poslije kada odmaknu epizode skontam šta se dešavalo.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Završio Person of iterest. Odlična serija, ima maHana u priči najviše, ali sve u svemu odlična za opustit se.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    A sad' ti valja. He..

    Rekoh i ja da imam par zamjerki ali mi je bas legla pa mi ne smeta. Zakuha se sa zadnjom epizodom mada ne sumnjam da ce Mr. Reese to srediti.
     
  8. p4ja

    p4ja Komšija

    1. OZ 20/10
    2. Board walk Empire 10/10
    3. How i met ur mother 9/10 isprana je vise sto spomenu kolega jedan
    4. band of brothers 20/10 nesto najbolje sto sam pogledao od serija
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija


    hehe evo i ja odgleda seinfelda 9 sezona i valja mi pravo....sad ce mi nedostajati ocigledno da je navika vazan dio toga da li ti se nesto svidja ili ne....btw mozda znam zasto ti se curb your enthusisam ne svidja iako je isti autor ...nema onog umjetnog smijeha :mrgreen:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne gledam danasnje ni serije ni filmove "komicnog" karaktera pa ima i toga.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Poceo The big bang theory odnosno vec na 3 sez :)))) plakanje

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobra je tbbt :) ja i supruga pratimo redovno.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma relaksirajuca nasmijes se budalastinjama bas sto treba navece prije spavanja

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    moze biti...btw curb your enthusiasm je samo povrsinski komicna...za mene je to prvenstveno istrazivacko-edukativna serija
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ali si dosadan.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    sa druge strane Nailse mozda ti se ne svidja CYE jer se nalazis u ljudima koje Larry David kritikuje :mrgreen:


    btw poceo sam gledati How I met your mother na osnovu preporuka sa ovog threda , tako da koristim priliku da se zahvalim...dobar thread!
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma


    Top serija :)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. wragg

    wragg Aktivista

    Opensubtitles.org

    Sent from my ONDA MID using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: Koje serije pratite?

    Plitak humor. Ja rijetko nađem šta da me obori sa stolice. Tbbt sam pogledao jednu epizodu nije mi sjela.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2