Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Prekono. Nije za mene.
     
  2. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Tek je završila druga sezona, treća ide početkom iduće godine. A i minutaža mi je taman - ne moram da mislim kako ću pregledati desetine epizoda od po sat vremena (tako sam i stao sa Sopranosima, moraću im se vratiti uskoro... što govorim već mjesecima :D), već svakih par dana pogledam po jednu i uživam.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledao svih pet sezona Six Feet Under. Serija sa najboljom glumačkom postavom koju sam ikad gledao.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Drugi na mojoj listi na prvoj stranici ove teme, a spominjao sam ga i u "TV Series" temi.

    Samo nikako docekati nove epizode.


    Poceo sa prvom sezonom, pogledao 8 epizoda ali ne znam hocu li dalje.
    Dobra serija, odlicna gluma, crni humor na nivou ali mi nekako nezanimljiva radnja.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Drama teška, nije za svakog.
     
  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Vidjeh jučer čini mi se na TV Series temi da ga spominješ, a ovu nisam pročešljao fino izgleda :D Završio sam sa prvom sezonom, sad ću nekad krenuti sa drugom (i jedva čekam, nahvali mi prijatelj večeras prvu epizodu druge sezone nenormalno).
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    A jesil gledao 'Curb Your Enthusiasm'? isti je reziser Larry David..mislim da je jaci u Curb Your Enthusiasm(u kojem i glumi), barem meni vise lezi, ili je to mozda sto sam gledao samo jednu sezonu Seinfelda
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na preporuci ali mi se ne svidja ono sto sam vidio.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija


    koliko si epizoda gledao? nekad je potrebno vrijeme za prilagodbu...jer ljudska bice vole ono sto je poznato katkad cak iako je poznato losije....npr LZN mi je jedna od omiljenih serija iako sam bio raocaran prvi put kad sam je pogledao kao i na pocetku svake nove sezone da bi svaki put nakon prilagodbe jos vise zavolio seriju

    btw interesantno kako se ukusi razlikuju ja sam odgledao sve sezone curb your enthusiasm, te par epizoda prve i 6-7 epizoda druge sezone Seinfelda... i larry david je barem 67 puta bolji u curb your enthusiasm nego Seinfeld :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Mahh.. odustao sma od novog humora. Vracma se na stare stvari. Nekoliko puta dao priliku nekim stvarima ali jednostavno ih prekinem. Ocito se vise ne snima ono sto meni odgovara.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Larry me u Curb-u bas i podsjeca na Izeta, stari sebični **pci.

    Pogledao sam par epizoda i onako, nije mi nešto ekstra ali možda bude bolje.

    A LZN je smeće.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jeste smeće, al šta ću kad mi je smiješno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...radije ću gledati smiježno smeće nego nesmiješno nesmeće :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uvijek isti fazoni, uvijek nerealno glupi Čombe/Refko/Dino, uvijek nemoguće i lako predvidljive koincidencije.
    Bolje da ukinu to sranje i počnu nešto novo.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prva sezona LZN mi je extra bila, ovo sad sve na silu.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Produžio bih od Pelikana prvu, na još jednu, max dvije, kasnije se to raspalo, i onda je stvarno bilo na silu. Mada je znao uletit dobar fazon tu i tamo :D
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    vidis nekada je bolje nebit previse pametan...zivot je zabavniji...kad si dijete dovoljno je bilo da neko pokrije oci rukama, zatim proviri iza ruke i kaze ti 'đe!' i ti bi se kocio od smijeha i odusevljenja , a kasnije neki ljudi postanu previse zahtjevni i traze mnogo sofisticiranije stvari da bi se nasmijali.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    btw ovo đekanje zna biti dobar fol sa trebama :smt007 nikad me nije izdalo.... :smt006
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li kakva preporuka. Ne znam šta da krenem gledat. Pogledao plot epizodu Person of Interest, ali mi ne leži. Milo kakva fantazija, svemirci ili mačevi me ne zanimaju. Ne volim ni ove komične :)
     
  18. extibo

    extibo Komšija

    PoI je odlicna serija kojoj sam odlucio posvetiti vrijeme. Preporucujem ti da pogledas jos koju epizodu i vidis, jer tek kasnije stvari postanu zanimljive. Pored PoI, preporucujem i Homeland. Nedavno se zavrsila 1. sezona.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    A kralju jedan :smt005

    Ko zna, mozda si prvi koji je shvatio zene :D