Krađa telefona

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by logitech, Jan 28, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Starkelje kradu sto im je dosadno. Kod nas ima jedan u mahali, samac covjek, podosadno mu, pa ode u market ukrade pepeljaru samo da vidi moze li se provuci.
     
  2. logitech

    logitech Novi član

    Ma za grobova su taman.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  3. logitech

    logitech Novi član

    E, ne vjerujem sta sve ima. Ma to sve treba po kratkom postupku.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  4. F16HT3R

    F16HT3R Novi član

    Evo šta bi ja uradio na tvom mjestu, ako već redakcije nisu objavile vijest.

    Napravi reklamnu na FB, sa bombastičnim naslovom, uplati 5-10 dolara kampanju, targetiraj da se reklama prikazuje na području Tuzle, i naćeš ga 100%.

    Probaj pa javi, rezultate.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nedavno je jeranu ukraden Iphone 3GS valjda. Imao je broj na pretplatu. Ja mu rekao da ode u policiju, isprica situaciju, da prijavi kradju, i dalje bi policija, odnosno istrazni sudija, trebao da posalje dopis mobilnom operateru, s brojem telefona, da u logovima nadju IMEI broj, i da prate taj IMEI i otkriju na kojem broju telefona se koristi dalje. policija mu rekla da od toga nema nish, da je to nemoguce naci... kasnije je on saznao, da zapravo policija nadje te telefone, i zadrzi ih za sebe :shock: :shock:
     
  6. logitech

    logitech Novi član

    :O :shock: Zadrži za sebe? Iskreno, i ne čudi me od naše policije...
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Teorija zavjere broj 1094829339.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

  9. logitech

    logitech Novi član

    Android zakon sa Prey AntiTheft. Nema jačeg...
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

  12. logitech

    logitech Novi član

  13. selvin

    selvin Moderator

    Joj Reznor, nisam to update-ovao ima vise od godine :D A i to je ta prva verzija, imala je nekih force close errora na novijim verzijama, tadasnjim 2.3.6 pa na dalje. Poslije sam ispravio, ali nikad da se nakanim da upload opet, valja mi nekad.
     
  14. logitech

    logitech Novi član

    REFRESH
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Nikakvih novosti?
     
  16. logitech

    logitech Novi član

    Ništa. :(

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  17. xman

    xman Komšija

    Jesi otisao sa slikama i snimkom u policijsku stanicu? Tamo ces rijesiti problem koji imas.
    Ovako preko foruma da ga trazis pa i da ga nadjes i krenes to "privatno" rjesavat mozes samo novi problem napraviti. Odes u stanicu i neka rade svoj posao...
     
  18. logitech

    logitech Novi član

    Uradio sam i to, ali ništa policija ne javlja...
     
  19. logitech

    logitech Novi član

    REFRESH
     
  20. logitech

    logitech Novi član

    Dobio sam informaciju o lopovu;
    Ime i prezime: Enver Grbić
    Ulica: Donji Mosnik 65

    Ako neko iz Tuzle zna išta o ovome čovjeku zamolio bi da mi javi. Policiji je odma javljeno :)