Krađa telefona

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by logitech, Jan 28, 2013.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Donji Mosnik ti je odma iza SKC Mejdan, ako ti šta znači.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Moguce da mi je zato poznat bio. Ja zivim na Mejdanu a u Mosnik se prolazi kraj mene pa sam ga vjerovatno nekad i vidio u prolazu :) Al nemam pojma o tipu.
     
  3. logitech

    logitech Novi član

    Pronađen je telefon. "Stari" je bio toliko arogantan da su ga zamalo prebili policajci. Nadoknadiće štetu od 350 KM.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Jesi ga ti nasao i prijavio ili sami?

    Drago mi je da je rjeseno, a osim novcane kazne, jel dobio ista zatvora ili sl?
     
  5. logitech

    logitech Novi član

    Dobit ce i zatvora pola godine. Policija zvala danas.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pola godine za krađu telefona? :D
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Tako ti je to u Tuzli :smt003
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    odlicno
     
  10. ibran

    ibran Aktivista

    Dobro je dok policija radi svoj posao,svaka čast.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Fina vjest za dobro jutro.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    sigurno mu se nakupilo :wink:
     
  13. logitech

    logitech Novi član

    Udario je i policijskog službenika kad su ga privodili.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ko bi rekao da će Nokia napraviti toliko sranja. Da je bar 3310.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nema to veze sa Tuzlom :p

    Znaci, radi se o čl. 286, st. 2, Krivičnog zakona FBiH. Ako do sad nije krivično kažnjavan, vjerovatno ce dobiti uvjetnu. Ako jeste, prdekana mu ne gine :) sad je na policiji i tuzilastvu da odrade svoj dio posla :)
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    99% nece on ni vidjeti zatvora a kamo li jos odležati.

    Kakvi sve prestupnici,kriminalci su na slobodi , jos višestruki povratnici izvršenjima krivičnih djela i svakodnevno ih ponavljaju pa nista se ne dešava.

    Privedu ih, naprave zapisnik i puste, jos ako nije imao neko kršenje prethodno izrečene uvjetne kazne, vjerovatno ce dobiti za ovu krađu samo uvjetnu kaznu.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jarane ubice cekaju po deceniju mjesto u zatvoru, a da neko zbog kradje zauzima krevet...
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kakav crni zatvor. Kod nas ti ukradu nesto, recimo u vrijednosti 10k km, uhvate ga, naravno, nigdje novaca/stvari koje je ukrao, dobro poznat od ranije, i sta sljedi? Godine potucanja po sudu gdje ga bukvalno mole da nadobiri stetu, koji naravno nece nadomirit, i onda se izvuce sa uvjetnom. Kod nas je daleko najbolje zanimanje biti lopov.
     
  19. Warlock

    Warlock Novi član

    To što su kriminalci umjesto u zatvorima na ulicama nema veze sa policijom već sa sudstvom i tužilaštvom, u konkretnom slučaju policija je odradila svoj dio posla a opet sve uz nadzor tužioca.
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Covjek mi skinuo branik sa auta, usput ga polomio. Policija nasla branik na njegovom autu, i vratila mi ga. Trebam li napomenuti da je od ranije poznat policiji. Pokrenuta krivična prijava i sudski proces. Nakon 6 mjeseci stigla mi obavijest od suda da se slučaj odbacuje zbog nedostatka dokaza.