Kupovina Laptop/Notebook 1-10000KM - Svi upiti ovdje

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by apdejt, Feb 20, 2009.

1. Reventon

Reventon Veteran foruma

2. selvin

selvin Moderator

Otprilike, ali ne bas taj, i7 je dovoljan, ali sa rtx 4000 + 32GB RAM 3 komada i sa rtx 3000 + 64GB RAM 5 komada. Nasli smo neku opciju preko avtere pa vidjecemo. Niko ne garantuje isporuke.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

3. Mujka

Mujka Komšija

mi smo isto uzimali preko avtere relativno brzo se isporucilo

4. Esh

Esh HWB

Last edited: May 16, 2021
    NeTRa1der, kolinsb and EL NINO CFC like this.
  5. lilFishy

lilFishy Novi član

Narode, pozdrav
    treba mi laptop za pisanje clanaka, kodiranje, gledanje filmova i slicno. Za igre imam vec PC.
    Budzet je do nekih 450 KM, polovan naravno.
    Jedini zahtjevi su da nije veci od 15.6" i da ima SSD jer dobijam napade anksioznosti od win 10 na HDD-u :)
    Sta bi ste preporucili?

6. selvin

selvin Moderator

Nesto tipa thinkpad T450 ako hoces do 15.6" za te pare. On je 14.1" mislim. A ako hoćeš baš 15.6 onda T5xx. Dosta ih ima kod ovih radnjih sa polovnim računarima, pogotovo T4xx.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

7. kvaju

kvaju Komšija

kolegica tuče sims 4, neki nov laptop bi uzela da može igrati to, i bezveze surfanja, i obične upotrebe kućne.

pa eto ako ste ugledali neku akciju ili finu priliku, prosljedite :D

8. senad_986

senad_986 Komšija

9. Qler

Qler Veteran foruma

Ne znam, mi jos nismo imali probleme sa baterijama, evo kod mene spare moj laptop je 745 G5, baterija i danas kao prvi dan...

10. Esh

Esh HWB

Last edited: Sep 4, 2021
  11. suppa_FMB

suppa_FMB Komšija

Da nema neko od raje polovan laptop do 300km, cisto office upotreba ili ako moze preporuka STA da gledam po piku, skroz sam ispao iz fazona.

Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk