Large Hadron Collider

Discussion in 'Generalna diskusija' started by monK, Nov 23, 2007.

  1. kaiser

    kaiser Aktivista


    :smt005 :smt005 :smt005
    bila danas snimka reakcija prilikom paljenja, likovi pucaju od smijeha
     
  2. GW

    GW Moderator

    Ništa, pripremite se za okupaciju i 7-satni rat. :smt005
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    To ono kada pitaju Muju sta ce ako bude smak svijeta. A on kaze:

    Nista.. pokupim ženu, djecu i pravo u bratu Njemacku. :lol:

    Pa tako i vi.. ako bude unistenje univerzume pićite rodjacima u inostranstvo. 8)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Prezivjeli smo i ovo, mada pretpostavljam da je bilo nekih manijaka sto su se sakrili. Uostalom, nije bilo razloga za strah - Gordon Freeman je bio tu :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    EnisDonKing, Paaaa... nije jos nista bilo ..samo "zagrijavanje". :?
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :lol:

    Sjetio sam se jednog novinskog clanka o tipu u Africi koji je sa svojim sljedbenicima "predvidio" smak svijeta 11.11.2005 (neki je okrugao datum bio, nisam siguran), i iskopali tunel i sakrili se. 2 sedmice poslije, izasli iz tunela, i najavio lik da ce smak svijeta biti 12.12. Opet se oni sakrili, i naravno nista nije bilo. Ovaj nailsov post me podsjeca na to, odgadjanje posto prvi put nisu "pogodili", pa da pokusaju opet. :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    I danasnji datum je bio donekle simbolican, 10/09/08 :D Mozda sranje nastaje kad se pojave sve jedinice (na neki fol kao u seriji Lost), hahaha.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    nemoj spoilat :p


    ma sta vam je ljudi,mi kasnimo 10godina za svijetom,nece ovo nas jos pogodit :lol: :lol: :lol:
     
  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sutra je "jedanaesti" pa možda se baš sutra prošire crne rupe i sve popapaju.
    Samo se šalim, naravno... :lol:
    Još nije došlo testiranje u kojem bi protoni išli u obe strane.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Mozda se neko pozabavi i tim problemom posto ovdje vrijeme nije sinhronizirano sa ostatkom svijeta, haha.
     
  11. kaiser

    kaiser Aktivista

    moze biti da je mislio hidzretske :lol:
     
  12. drdamir

    drdamir Aktivista

  13. wacko

    wacko Aktivista

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma debila ce uvijek biti, isto kao sto je u Turskoj bilo zabranjeno emitovanje Pokemona, djete na crticu vidilo kako onaj glavni akter leti na golubu-pokemonu, i malac se sa balkona bacio za golubom da i on leti i, hvala Bogu, poginuo :roll:
     
  15. zalizani

    zalizani Aktivista

    Danas tih prica o smaku svijeta ima na pretek,znaci sve bi danas trebalo da bude kraj,apokalipsa.Licno u mladjim danima sam pratio te teorije od ekološke katastrofe,klimatske promjene...Ljudi zivite zivot.....vrlo je kratak
     
  16. kaiser

    kaiser Aktivista

    sto rece vedo
    bio je i jedan lik sto je htio da zabrane red-bullove reklame zato sto mu se sin bacio sa zgrade
    popio red bull i bacio se mislio da ce poletit :roll:
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja vala unistavanje ozona i ostalo osjetim.ne pamtim kad mi je bilo ovako sparno i vruce tokom 11septembra(osim 2001 :lol: ).
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

  19. kaiser

    kaiser Aktivista

    kladio se Hawking u 100$ da nece pronaci Higsovu cesticu :lol:
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    nacice je oni, 100%, moraju je naci :), tu je ona :)