Medi8er - MED500X

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Dec 4, 2009.

  1. Jasko78

    Jasko78 Novi član

    Uzeo sam danas od njega hdd 650gb-a,i za sada vidim da fercera dobro.Jedino mi nije mogao danas odmah dati račun i garanciju ali je obećao donijeti za dan-dva.Malo sam rizikovao jer mi se više nije dalo čekati,ali za sada radi dobro,prenio sam 70 gb-a materijala na njega i ne vidim nikakvih problema.Nadam se da me neće zeznuti za garanciju s obzirom da ga evo i ti znaš godinama kao i drugi i da imate kako veliš dobra iskustva sa njim. :smt001
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    nece te zeznuti nema sanse, kamo srece da su svi trgovci poput njega.. ;)
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Potpisujem.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ja sam jednom kupio kod njega defektan ram. nakon reklamacije čovjek je poštom o svom trošku poslao novi (bolji) ram i bukvalno me zvao na mobitel 4-5 puta da se dogovorimo.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Slavoljub je ljdina na prvom mjestu, a tek onda trgovac.
     
  6. Jasko78

    Jasko78 Novi član

    Evo i ja potpisujem sve što ste rekli iznad,iako nisam ni sumnjao čim sam ga vidio. :D

    Danas,donio garanciju i račun sam a da ga nisam niti zvao.Svaka čast.

    Hvala JVC što si me uputio na njega. :wink:
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Nema problema, uvijek treba pohvaliti postenog trgovca, a isto tako pokuditi loseg.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    da se nadovezem, sinoc u 22:30 zovem cika Slavu (Barico), molim ga da mu naletim oko 23:00 da kupim HDD. A on ce "slobodno dodji, bit cu budan, cekam te". I onda mi jos kaze da je garancija na WD diskove 2 god, al i nakon toga ako mu bilo sta bude slobodno da mu se javim. Treba cika Slavu klonirati i dodjeliti mu svaku IT firmu na ovim prostorima 8)
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Dobar si, potpuno se slazem sa tobom Slavoljub je legenda.
     
  10. mahalas

    mahalas Novi član

    Takoder da malo nastavim sa offtopicom :wink: . Moram reci isto samo pozitivna iskustva s Slavoljubom, jos iz vremena kad je prodavao iz "gepeka" :D , mislim da ima tome i 10 godina.
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Isti slucaj, gepek i biraj (opemetio se kada je pao i kihno veliku kaznu), ali je ostao postenjacina.