MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Cijeli card je bio odlican! Vrati se Stipe dobro.
     
  2. xman

    xman Komšija

    Stipe me odusevio. GOAT medju teskasima.
    3 runde gubis i prilagodis se u pola runde sa udarcima u jetru jer ovaj mora visoko dizati ruke zato sto je puno nizi.
    Nate Diaz je jedan od mnogih koji je potvrdio da je ring rust cisti izgovor.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma prve dvije runde je bila psihička barijera. Kontam nema šanse da se vrate DC je pogađao bombe.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. xman

    xman Komšija

    DC je udaljio se od plana,culo se u pauzi trener mu govori da se hrve opet a ovaj rece NO. Samopouzdanje mu bilo previsoko jer je vidio da je puno brzi. Drzao ga 3 min na podu u prvoj rundi kad je isao na hrvanje.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    DC nije imao ni malo poštovanja prema Stipi. Tim ga moli da digne ruke. Poslije i sam kaze da ih nije slusao, da nije htio ici na pod. Ne znam zasto nije sam promjenio pristup kada je vidio da mu Stipe gadja jetru ali eto, kostalo ga titule.

    Vjerovatno je slijedece Jones v Stipe. DC v Jones 3 otpada. Nema više hajpa. Teška kategorija je kriminalna, ne znam ko bi slijedeci bio Stipi.

    Diaz v Masvidal ce biti super borba ali se plašim da ce Nate traziti puno para i da ce borba otpasti. Nateu su nudili Woodleya, Nate trazio x2 više para, i borba otpala.

    Costa v Romero epic borba.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stipe je imao isti strav prema DC-ju u prvoj borbi, sada se samo okrenulo. Plus stipe je nejga rušio, niti je DC izgledao da ga može hrvanjem kontrolirati kao što to radi. Stipe ima vrhunsko hrvanje, nije to derik luis da se DC igra sa njim.
     
  7. xman

    xman Komšija

    DC ga digao,nosio,razbio od pod i 3 min drzao pod sobom. Odakle ti ideja da ga ne moze kontrolirati?
    Bolji je bio i u boxu.
    Udaljio se od plana i izgubio. Ukratko.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    https://twitter.com/i/status/1162947740730478592

    Ma "razbio" nema šta. Totalno prenapuhano. Stipe je bio loš prve dvije runde nema šta, ali cim ga je bacio dole jasno se vidilo da stipe nije izgublje, dezorjetisan, odmah je bio u kontroli. Narvno, DC se valjao po njemu, bacio par dobrih udaraca, ali nije to bila kontrola da radi protivniku šta hoće.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. xman

    xman Komšija

    Pa ne gledamo stvari isto onda. Podici puno vecu osobu od sebe,baciti je pod sebe i drzati dole dole dok gledas na sat je apsolutna kontrola.
    To sto ga nije razbio od pod da odskoci kao sto je radio mnogima je cisto kurcenje da svi gledamo kako ga nosa ko bebu... Nastavio je sa kurcenjem i u boksu i izgubio. Stipe je najbolji teskas ikad a kurciti se protiv takvog borca i svjesno ne raditi ono sto si trenirao je zasluzeno kaznjeno.
     
    kvaju likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo je 242
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Masvidal i Diaz, main event na ufc 244

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Covington opet ispao iz borbe za titulu pa su htjeli Masvidalu ponuditi Usmana. Ali eto, Nate se ubacio.
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima li ko link za stream?
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj stream nije loš ako ne krene štopati pred glavnu borbu.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bice na fight channelu ko ima telemach i slicno.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kad počinje

    Sent from my Huawei P30
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Najavili su oko 22:00

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma



    Sent from my Huawei P30
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ko prenosi?
    Ima li neki kanal svakako imam iptv :D ?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk