MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. xman

    xman Komšija

    Revans u Askrenovom slucaju i ima smisla jer je raja podijeljena oko prekida.
    Ovde je rijec o batinama radi kojih jedan borac nije mogao dalje,tj mogao je on da se njega pitalo,kauboj je lud,ali cemu ici dalje u trecu rundu u onakvom stanju protiv jos veceg ludjaka.
    $ vrijedan rizika je samo Conor,njega niko ne odbija:D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam uopste kako PPV poeni idu kako su se uparili sa ESPN-om. Mozda ih i nema. Zato se ni Brock ni Conor nisu vratili. Sada ESPN placa UFC po PPV eventu ekvivalent od 500k PPV buys dok ostalo uzima ESPN. Kako god prodali event, UFC ima fiksnu zaradu. Oni vise ne vode brigu koliko je ljudi pogledalo.

    Ali je sada PPV skuplji i komplikovaniji jer moras kupiti ESPN+ da bi mogao kupiti PPV (internacionalno je ostalo isto). I PPV gledas preko ESPN+ aplikacije koja je navodno krš. I prodaja je drasticno pala.

    Recimo UFC 236 je imao samo 100K PPV buys.
     
  3. xman

    xman Komšija

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kažem ti, njima je Tony zadnja opcija.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Dana White admits to engaging in talks to promote Tom Cruise vs. Justin Bieber.

    [​IMG]
     
    aNaToMiC ! likes this.
  6. xman

    xman Komšija

    Askren-Masvidal, dosta hajpa oko te borbe. I jeste zanimljiva,oba lika su kul na svoj nacin, Askren narocito. Bas je fino ne gledati nadrkane alfa muzijake i glumce za promjenu.
    Ako je prezivio one bombe od Lawlera ne znam cime ga Masvidal moze "ubiti" prije nego ga ovaj obori...
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Main card je beton.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ben askren, ne mogu da vjerujem šta mu lik uradi. Tako ti je kad se samo znaš baciti u noge i valjat po nekom 15min.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. xman

    xman Komšija

    Sta Masvidal uradi hahaha.
    Zao mi samo Santosa,pobijedi ga koljeno sopstveno.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Masvidal ubica samo, sta je Chiesa radio u 155. Ogroman je za 170. Sa kojom lakocom je smotao Sancheza.
     
  11. DSA

    DSA Aktivista

    Ma gdje je ogroman. On sa svojih 183 cm može komotno još jednu kategoriju iznad

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cudi me da je Askren kao iskusan i pametan lik popio onakvo koljeno ali jbg.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma realno onakve stvari prođu od milion puta jednom, ali eto, desilo se.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma vidjeno je puno puta, klasicna taktika protiv hrvaca/grapplera, a bas zato ocekivao bi da neko kao Askren bude oprezan protiv ludog Masvidala.
    Aoki je izgubio na slican nacin nakon 4 sekunde, Aldo vs. Swanson (double knee) 8 sekundi, Sonnen-a je Machida poderao slicnom taktikom ali malo kasnije u borbi.

    Rockhold opet demoliran na isti nacin, vrijeme za penzije.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Rockhold ako nema brade ni u 205 onda neka se kupi.
    A Ben je popio koljeno zato sto je podcijenio ovu budalu. A i skill set mu nema ni osnove borbe na nogama jbg.
    Post fight intervju Masvidala je brutalan,ismijao sam se.
    "Dobio si kritike da udarci poslije koljena nisu neophodni"-novinar
    "Bili su super neophodni" -Masvidal hahaha
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma lik se ponaša kao pravi seronja, tuče se dok daje intervju i ponaša kao kreten, ali sam se i ja smijao :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. xman

    xman Komšija

    Ovo medjunozje nije za muskarce:D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Santos fought with torn ACL, MCL, PCL, meniscus. Santos also has a partial ligament tear in his right knee, Santos's coach, Phillip Lima, told ESPN Brazil.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I Djokovic je imao guru-a pa bila pala forma totalno :D