Mokro suhi brijac - iskustva

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NeTRa1der, Dec 3, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :mrgreen: dok nisam poceo koristit masinicu za sisanje, koristio sam to na jednom Braunovom aparatu. Sta rec, pokvarila se :lol:

    Masinica+mach3 je najbolja stvar za malo para.
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    nemoj baksuzirati. moj braun me sluzi vec 7 godina, a prestao sam se davno brijati onim normalnim dijelom, sad samo preletim onim za dugu dlaku. :mrgreen:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam, ali vjerujem da mi je zbog tog krepo Braun. Nisu ono svabe zamislile za brijanje duge dlak, nego da solufe sredis sa onim :D
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dobar aparat koji će ujedno i na mokru kožu sa gelom brijati "temeljito" kao Mach3 nećeš naći ispod 300 KM.

    Ja kontam uskoro u Njemačkoj uzeti Braun Series 7 - 790cc, najbolje je što se još i čisti sam kada je na postolju, ali je čak i kod švaba gdje je tehnika načelno jeftinija ovaj aparat preko 200 EUR. Ima jeftinijih iz serije 7 za cca 150 EUR, i starije serije 5 i niže za cca 110 EUR, ali uglavnom je to preko 200 kermi.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imao sam prilike da se obrijem sa nekim Philpsom, onaj najskuplji ja mislim da je oko 400km. Koji limit jebote isplati se svaku marku dat za njega. Ipak to je za pedere, pravi muškarci se oderu sa brijačem od pola marke pa se dokrajče sa nekom super ubitačnom kolonskom. Inače ono što prodaju u top shopu ima sve na pijaci :lol:
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    hahahahaha :lol: :lol: :lol: kako dobro receno! that's the spirit! :D
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Ma nista dok Šurda ne prifati ...

    [​IMG]
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    jbt kakve su to cijene brijaca, ko da kupujem ne znam ti sta :lol:
    ipak cu morati onu Rowentinu mashinicu za sisanje koristiti (jest da je malo poteska i nezgodna za brijanje malo bradice, ali eto)
     
  9. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ma kakav suhi brijac nemoj to nikako, eo da citiram iz reklame: "brijanje koje ce trajati cijeli dan"...
     
  10. GV

    GV Komšija

    Pravi muškarac koristi obični žilet i brlju, sve ostalo je za tetkice
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    nhf, ali to kažu oni koji nisu koristili dobar električni ;)

    nije da ih sada zagovaram, i ja sam na žiletu... ali da imam 200-300€ znam di bi ih ulupao.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    ja mislim da je tesko naci el. brijac da ti skine bas kao i zilet.. tako da je to i mozda averzija na el. brijace.. zato dobro plati da ti dobro skida

    inace ne volim se skroz obrijat na nulu, volim da mi ostane barem milimetar tako da sam ja ljubitelj el. brijaca ;)
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa ziv bio, na milimetar se vec trebas brijati. Na kojoj duzini se ti brijes, kad ti ostaje milimetar?
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    A umjesto pjene koristi običan sapun :smt005
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    sapun se koristi kada je visok datum, a plaća još nije na vidiku :)
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolje se onda ne brijati uopce. :D
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam se šalio, no hajd :lol:
     
  18. GV

    GV Komšija

    Sapun(pjena) je također za tetkice
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Dog_Father, inace bas drzim bradu na 1-2 mm.... znaci nosam bradu.. (ma obrijem se ja sa ziletom.. tu i tamo ali eto, nosam bradu)
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    [​IMG]

    Kupio juce ovo cudo nakon zajebavanja sa Philips-ovom masinom i svakakvim jednokratnim, koji merak jebote, jedina mana sto su zamjenski skupi.