Mokro suhi brijac - iskustva

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NeTRa1der, Dec 3, 2007.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mijenjao sam dosta ovih 'biceva'. Uzimao sam i te gilletove od 20-ak KM i one dopune su meni baš neisplative jer imam gustu i jaku bradu pa se mogu sa njom obrijati max 2-3 puta i to kad je brada mala. Što mi faktički dođe isto ko i ovi obični bicevi koji su puno jeftiniji. Ali od ovih običnih biceva meni su se najbolji pokazali vjerovali ili ne oni žuti wilkinsonovi najjeftiniji sa jednom oštricom od 0.50KM. Samo ne treba puno bradu zapustiti ko što ja to znam pa nakon mjesec dana izgledam ko ovaj sa BF3 avatara već barem 2x sedmično se brijati i nema problema. Mada kontam uzeti ovaj Braun za brijanje da i to probam. Znači neka preporuka za taj brijač na struju/baterije ajmo reći do stoje? Možda ovaj Braun što ga je Haker prepručio?
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo Mach3 i to je to. Probao svasta, sad samo kupujem ostrice za njega. Oni noviji sa 4+ ostrice su preglomazni, a obicni plasticni bicevi jadni.

    Imao sam i elektricni Braun pa mi nije odgovarao. Najbolji mu je bio trimer kad se zaraste pa se mora pric licu. :D
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    Ja sam prije godinu kupio Philips iz serije 7000, zaboravio sam tačan broj, ali nije ni bitan, pošto čitava serija ima iste glave za brijanje, a razlike su uglavnom kozmetičke. Ne boji se vode, tako da spada u kategoriju mokro-suhog brijača, hhh, ali za razliku od njega, ovaj je pravo dobar.

    Idealno je kad se brieš njime svaki dan, ali može proći i dva dana, samo trea više trljat. Prije sam se mogao najčeššće brijati svakog 4. dana ako ne želim da imam crvene i krvave fleke po licu. Ako ništa drugo, žena mi je sretnija, hhh.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kako je lijepo kad se ne moras brijati :) hebote imao sam prijatelja jednog, u 7-8 razredu u osnovnoj provirila mu jedna dlacica ispod nosa i odmah se krenuo brijati, i onda mu jos gore krenulo, jednom mu valjda dosadilo brijati dosao u skolu sav brkat, bilo ruzno vidjeti za dijete njegovih godinam
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ne zeli svako da bude glancer non stop :D
     
  6. exwizzard

    exwizzard Komšija

    [wrapimg=]http://www.google.com/url?source=imglanding&ct=img&q=http://newspaper.li/static/847f15c5bf39764ab2c9d9523752ed94.jpg&sa=X&ei=7dMcUJiCK4jftAbY4oHQDw&ved=0CAoQ8wc&usg=AFQjCNH8A7CkhfGdf2g7xdu3vIfeXn6vpw[/wrapimg]

    Takodjer se brijem jednom u mjesec dana, ovaj mi je do sad najbolji, vec par godina ga imam, jedino sto trebaju su zileti. Znaci kosta me mozda 2 marke za godinu :p
    Ako ste hardcore onda ide i cetkica i krema koju izmutite i namazete :p