NBA 2K10

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bumbe, Sep 13, 2009.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Vjerovatni kao za 2K9
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I ja sam uradio preorder, pa šta bude, bilo je.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne bih baš rekao ali toplo se nadam :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa i Konami ima iskustva s online opcijom, ali koliko vidim ljudi se svejedno svake godine mnogo zale na online? u cemu je tu problem Enise da li je to do zahtjevnosti igre ili je nesto drugo u pitanju?
    EDIT: ovo bi dakle nama trebalo stici 16 oktobra ? 9. oktobra dan izlaska, plus 7 dana za isporuku?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Problem u realizaciji te podrske, optimizacije mreznog kôda, serverskoj infrastrukturi... Igra izlazi 9. oktobra.
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    tnx znaci nema to toliko veze systemskim zahtjevima igre nego sa nekim drugim stvarima

    dakle onome ko uradi preorder mogla bi odnosno trebala bi stici najranije 16 oktobra?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Tako je. Nakon toga gamepad u ruke i raspalis utakmicu sa forum ekipom :)
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx Enise, btw cudi me da ne postoji opcija kupovine putem direktnog downloada sa nekog sajta, dakle da ne cekas 7 dana isporuku?
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    6. oktobra izlazi igra...
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    lik iz 2k sportsa je na operation sports forumu napisao da će zahtjevi biti slični onima na 2k9, s tim da će optimizovanost za slabije grafe biti bolja...
     
  12. Esh

    Esh HWB

    9. oktobra za nas koji smo narucili sa SendIta. Za pirate pretpostavljam i ranije.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    to što vi naručujete preko sendita... to je isključivo plaćanje karticom? ili može na neki način i kešom da im se uplati? :D
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija


    zar je moguce da ne postoji kupovina putem direktnog downloada? btw evo sta sam procitao na amazon.co.uk(na marketplace-u)

    Comments: Brand New and Factory Sealed, We will despatch all orders for this game 2 days before release to ensure delivery on release date.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Nema najave na Steamu i D2D-u.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Enise hvala mnogo, pes i nba 2k moram narucit, i nadam se da cemo igrati hwb ligu, makar u jednoj od ove moje dvije omiljene igre, samo ne bih zelio da pozurim pa da onda 7 dana okapam cekajuci da mi dvd stigne, btw da li postoji sansa , ako bi se pojavila downloadabilna steam ili neka druga verzija da ne bude kompatibilna za online igru sa DVD verzijom? takodjer postoji li sansa da dvd sa amazon.co.uk ne bude kompatibilan sa sendit.com dvd-om?
     
  17. Nyxem

    Nyxem Novi član

    kolika je cijena,jel i sad 30$ kao i prosle godine
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Malo nešto iznad sa uključenom poštarinom.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Jedino sto nece biti kompatibilno za online igranje jeste pirat i original.
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Enise thnx za info, brinulo me ovo jer sam nekad prije cuo da za nba live razlicite verzije npr europska ,americka , pa dvd i dowloadabilna, nisu kompatibilne pa reko mozda i ovdje da bude nesto slicno n, adam se da cemo oformiti neku nba 2k hwb ligu, ako nista onda makar neko turnirce skromno :)