Nova modna pošast - torbicaneri

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Jun 7, 2008.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    Kljuc:
    [​IMG]

    Mobitel:
    [​IMG]

    Olovka:
    [​IMG]

    I to sve uguraju u ovo

    [​IMG]
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ovu zadnju si svoju uslikao mobitelom?:D
     
  3. vnm_

    vnm_ Komšija

    dobra ti ova pozadina. jel to tapeta ili stolnjak. :mrgreen:
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje je torbica za dildo? :lol:
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa gdje moju torbicu nade.. :| :oops: :lol:
     
  7. Riddick

    Riddick Aktivista

    Navalite ljudi, iznesite utiske za ovu sezonu, nije nam dosta one "prve", ili cete razocarati sulu6000 (samo proglaseni "Official HWB Fashion Guru") :mrgreen:

    Ne znam cemu tolika frka oko mode, u ovom slucaju torbica :? Nek nosi ko sta hoce, a moda je prolazna pa i te torbice. Ako je sta stvarno gay to je: depilacija, kreme, frizurice sa "1kg" gela i laka za kosu, uske pantalone, body majce itd... Licno ne pratim trendove i modu, imam svoj stil i sad da mi neki pedercici "govore" sta je "in" ove godine... :lol: BTW imam torbicu ali je koristim samo na poslu iskljucivo iz prakticnih razloga.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    druga sulua vise nema al' jos zivi ova tema. duga zima je prosla i torbicanera sad ima dosta.
    nego da se mi vratimo na slucaj, danas idem gradom i zapazim novi model 'pederuse' koji se sad transformise u ruksak.

    [​IMG]



    ako je jos ko zapazio kakav novi modni 'hit' u rednek styleu neka okaci.
     
  9. artemis

    artemis Komšija

    Nezgodno je ljeto, izadjem a jedini djepovi su na hlacama, ili na sorcu... eh sada silni kljucevi, mob, novcanik, saobracajna, pa i suncane... a ne moze sve stati u djepove, odvali ih... jos ako se nosi jos neka sitnica... ali opet ja fino sto nece u djepove, u ruke i nosi misko, ili uvalim curi u torbu :lol: Interesantno je koliko sam ja dobio tih torbica na poklon, a ne znaju da bi mene bilo "stid" sa tim hodat :lol: :lol:

    Ali stvarno ne kontam one sto nose male torbice, evo na faksu kod mene, skoro svi ih nose, to im je sminka, "cool" in, sta ja znam. A zenica je kriticna, svi ih nose, neki i maltene prazne... Licno najmanja torba sto nosim je ona "studentska", radi knjiga i ostalih stvari, kada moram...
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    sta fali ovom ruksaku ?

    nidje veze
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja bas gledam danas tu sliku, i kontam, pa sta je ovdje smjesno? sasvim normalan ruksak.....
     
  12. Looney

    Looney Komšija

    Voli Ico svako malo da si zabije autogol :lol:
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    meni ovo ne izgleda kao klasican ruksak, vec je dimenzija kao i ona veca pederusa samo sto ima remen. ja ovaj ruksak sam samo kod zena sretao, kako god, pederasto izgleda. dajte kakvih slika kolekcija 'Ljeto 2010'.

    hajd sad vas trojica priznajte da nosate torbicu.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    kako si to zakljucio ?
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    a po cemu mislis da sam ja nesto zakljucio, a nisi pretpostavio da je u pitanju hipoteza? ja se samo malo salim na temu a vi odgovarate na one isfurane tipove odgovora 'ovo je za roflmao', 'autogol' i sl. cilj mi je bio da malo pokrenem temu, i da vidim je li ko zabiljezio kakav novi slucaj po pitanju torbicanera.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    pa nismo mi krivi sto je autogol ?
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    pa i nek je, ali je li moralo troje da se nadoveze. jedino artemis je ostao topic-related.
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Novi slucaj po pitanju torbicanera? Nazor pokusaj da se zapocne diskusija, na jednoj temi koja je pala u zaborav i bila jednomjesecni sulu hit. Da se radi o "novoj tehnologiji proizvodnje procesora", budi siguran da bi odgovori bili kvalitetniji ;)
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    ima i za to poseban podforum, ovo je ipak generalna diskusija ;)
     
  20. GW

    GW Moderator

    Ovo je u rangu metakulera i prozivanja poštara. :D