novi pc

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Sp3x, Nov 12, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ti sa tom mobitelskom rezom nisi kompetentan :smt005

    Vidicemo koliko ce u dmr-a pojest na 1080p uz 4xAA
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Crysis Warhead brze radi na 32 bita nego na 64, provjereno.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hahahahaha
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    :lol: :lol:

    Kod mene je Warhead samo 32 bit (nije patchovan)..
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    jbg, sjebo sam se al mozda 5 fps-a manje :)
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ja sam sad jedan brzinski test odradio,1680/1050 DX10 Enthusiast 8xAA i min28 max54 avg40,5 i pojeo je 995mb Vrama i 1150mb sistemskog

    Sad mi djeca gledaju crtice na TV-u pa mi bed da ih zezam da probam u 1080p
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    To je otprilike to, jer meni jede oko 1150MB Vrama sa nekih 4X AA, na Full HD.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo probo i ja jede oko 1400-1500MB :D. Ne znam ima li sad veze sto je 64bit verzija, cini mi se da nije ovoliko prije jela :) I da reza je 1920x1200
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Ajd nastimaj moju rezu i 8xAA pa da vidimo jel isto il se siri radi zato ssto ima gdje.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja mislim da ima veze sto je 64 Bit, iako je to strasno puno Vrama, valjda crayso vidi da ima pa kupi. :mrgreen:
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    vjerovatno ucita i dijelove scene koji se ne vide trenutno, da ne mora poslije ic u RAM :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo probo i isto 1600MB. Nego u cemu vi gledate ja u gpuz i kada izadjem iz igre pise da je 120MB VRAM-a zauzeto, je li to aero? :D. I da mozda je do levela ja probam call me ismael pred izlazak na plazu, kad si ispred onog kratera na cesti.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja gledam u MSI AB, nego kod Cryse gledam u onome benchu, tamo ima zauzece Vrama.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    jbg meni bench ne radi, de ucitaj ovaj level i gledaj u gpuz
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jbg sad vidjeh da kad sam zadnji put formatirao, formatirao i D partriciju na kojoj koliko se ja sjecam bio Crysis Warhead, a posto ubrzo ide tekma, sutra cu uraditi test. :)
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    LOL pa sta ti cijelo vrijeme probas na crysis 1? :D
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    One brojke su se odnosile na Warhead, samo sto sam sve iz glave govorio, jer sam stvarno puno radio one benchove, a sto se tice Crysis 1, nisam ga instalirao ima pola godine.
    btw. ja sam benchove uvijek radio na Ambush mapi, i oni podaci od 1150 MB su sa Ambush mape.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa sta si ponovo instalirao a izgubio save-ove, to hoces reci? :)
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma nisam ni imao save-ove, jer nisam igrao igru opste, samo benchove, cini se da smo imali mali nesporazum. Mislio sam da imam Crysis Warhead instaliran na racunaru, a one brojke sto sam ja govorio su bilo po sjecanju od proslih benchanja.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma