Nvidia Fermi [GT300]

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Esh, Oct 1, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Sve i da su tacni u 1% prikazani rezultati, nece ovo biti na policama za 3-4 mjeseca, cim izadje, ATI izdaje reviziju postojecih kartica. Po usima nvidii.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

  3. Esh

    Esh HWB

    Samo je nedostajala recenica tipa "ovo nisu 'ok' rezultati, nase kartice su jos brze" ;)
     
  4. GW

    GW Moderator

    Nije gt300, ali da ne pravim novu temu:
    http://fastra2.ua.ac.be/

    hint: pogledajte komentare na youtube-u unutar videa. :smt003
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koji frikovi, a blackout na kraju... extra! :smt005
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, onda je lako moguce da ATI nece ni izbacit HD5890 karticu.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ne mora znaciti da se ovo prenosi i na desktop, neki spominju da je mozda zbog potrosnje...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa onda bi i desktop rjesenja trebala biti malo osakacena zbog eventualnih ATX standarda.
     
  10. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    ATI je imao problema sa HD 5970 zbog velike potrošnje struje, pa su morali downklockati karticu da bi se uklopili u taj ATX standard.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. Esh

    Esh HWB

    Ovo mi je djeluje kao trla baba lan s obzirom da o nekom "proljecu" pricamo jos od trenutka kad smo saznali da nece biti u decembru.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I meni, ali sam htio biti zloban prema nvidiotima. :D
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj post pokazuje kako je nekima ovdje i previše dozvoljeno da izlažu svoja mišljenja. Šala ili ne, ja ovaj post shvatam kao da svako ko posjeduje nvidia karticu i čeka Fermi, a jedam sam od njih, je idiot. Svaki drugi član ovog foruma sa manje postova bi bio strogo sankcionisan za ovo!
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    to znam ja najbolje ;)
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovakvi postovi bi bili obrisani na ATI/AMD-ovoj temi. :!:
    EDIT: I ovo od člana foruma koji u svom profilu nosi naziv "Lawyer"!
     
  17. k0ST

    k0ST Aktivista

    Druze Reventon,
    Pa evo i ja jedva cekam da izadje Fermi, ali daleko od toga da sam (ili da se osjecam kao) nvidijot! Zbog toga nisam nimalo uvrijedjenim Stevinim postom :lol:
    Evo i jedan interview o Fermi performansama (da ne ode skroz u off-topic) http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=1415
    Kao i svaku izjavu od koju daje neko od nvidia PR tima, i ovo haman spada u hype, jer nigdje jos proizvoda...
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nema ovo veze sa nvidiom i njenim karticama.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ti najbolje znaš spamat.
    search.php?author_id=4329&sr=posts
    Ako tu ima nešto pametno da si napisao, a duže od jedne rečenice onda se izvinjavam.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Chill out momak, vec godinama se fanovi atija zovu fanATIcima, a fanovi nvidije NVIDIotima, to nije nista novo.

    To je ko oni sto sto na roflmao temi otkriju internet.