nVidia GTX 10x0 [Pascal]

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by KingT, May 7, 2016.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Te kanale sto pratis su vjerovatno vecina usa based, tamo se to zove galax, a kfa2 ja za eu.
    Ta hof verzija ima za cilj da bude bolja od evga classified, odnosno bolja od najbolje (al bezuspjesno) :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Otkad je youtube izvor informacija?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa dobro, nije to nista neobicno, svi veci portali imaju yt kanal svakako... prije budu reviewi na yt nego na sajtovima i sl.
     
  4. thes1nt

    thes1nt Aktivista

    Taj tehnorama je teški smutljivac i jako nepouzdan lik, stavlja mnoge stvari (koje niko ne prodaje drugi ovdje) kao dostupne i onda kad se neko upeca krene priča kako je već naručio kartu ali mu je dobavljač poslao pogrešnu, npr umjesto galax dobiješ asus-ov "ekvivalent" te karte čime on profitira na prevaru, jedan prijatelj u sarajevu ovdje se tako dobro opekao od njega. Obećava garantne listove i nekakve račune iz švicarske od kojih naravno ne bude ništa. Nekolicini ljudi nije priznao defektne proizvode za reklamaciju.
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ma ja cim naletim na neki njegov artikal odmah ga zaobidjem, debilne cijene ima.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    S "malom" razlikom što 1070-tki i 1080-tki nema na policama u većini zemalja. :D
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Gledam ove karte i kontam bi li se vratio u PC vode, one Msi hawk sa vodenim blokom izgledaju njam njam
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi sve u ITX formatu bez zajebancije sa vodom i ogromnim kućištima. :)
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vidiš mogao bi, ionako će većinom biti za filmove korišten i pomalo igranja na novom oled TV-u.

    Baci mi na pm neke sugestije.
    Cpu će biti 6950x eto to da imaš na umu, sve kupujem sa computer universa, nemam živaca za PIK.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Bolje ti je drogiraj se ko sva normalna djeca.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Drogiram se dovoljno, trust me. :mrgreen:

    Neo cpu je taj zbog 3dsmax rendanja. Hoću da dam još jednu šansu sebi da savladam max prošli put sam bio jako blizu, a s obzirom da sam imao 5960x, sve ispod 6950x mi izgleda besmisleno.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nemoj bacat pare na nepotrebne stvari radije kupi nešto solidno i jeftino i sutaj bf sa rajom ko svaki pravi alfa mužjak [FACE WITH TEARS OF JOY]
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Najmanje mi se igra nedostaje mi benching, pogotovo sa rajom sa bug.hr gdj smo zadnje bodove izvlačili.Vecini ljudi je to suludo, ali meni je merak, razmislit ću o neovom prijedlogu svakako, sad samo da ocd vratim pod kontrolu.
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa sta ako si imao, sto moras uzeti bolje od toga? I to je jedan vid ocd-a, moj ti je savjet drzi se podalje od ovoga bar jos par godina da dobro savladas sebe.
    Ako ces sebi davati sansu sa 3ds bas trebas da uzmes neku relativno slabiju a povoljnu masinu pa ako napredujes toliko da uspijes i nesto zaraditi, onda se 'pocastis'... puno ces se bolje osjecati i imati vecu motivaciju da savladas.
    Sta god da uzmes mozes da benchas, to nije problem, isti nastaje onda kada umislis da to mora da bude 'najbolje' i onda radis na svoju stetu i stetu ljudi koji te okruzuju.
    Ovo ti govorim iz licnog iskustva jer sam i sebe jedva odvojio iz tog svijeta (ali samo tako sto sam presao na drugi hobi - zene :smt005 )
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A možeš i malo sačekati pa uzeti dobar laptop sa 1080M grafikom.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ipak bi PC jer ću uzeti MacBook za faks, ružno pišem pa moram na laptopu pisati, naravno ako me ocd ne spriječi i ove godine.
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Mani se ti PC'a druze, nema hajra od njega za tebe.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    I meni se čini.
     
  20. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    koliko izadje carina+shipping i te stvari?

    i ja sam mislio sa computer universa ali ne zelim da se neugodno iznenadim kad mi ispostave racun :lol: