Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Koji bi bio best-buy kod nas za PS4 Pro (4K &60 Hz + pravi HDR, mal input lag) za dijagonale od 50-55"?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bio sam u radnji. Imaju na stanju bas taj TV, ali cijena 1099KM. Pitam ja kako 1099, kad sam reko sad gledao kod vas na stranci 1029KM. Kaze jesi siguran da si gledao na mobilmedi.ba... reko 100%, evo sad cu ti naci link. Ja telefon, nadjem link, kad on, ah to je samo ako online kupujes. Ali kaze sad cu ja njih nazvat. Zove on njih, kad i ovi vele ne moze to tako, mora nauciti preko interneta za tu cijenu. hahaha. Ok reko, haj, odo kuci narucit. hahahaha

    Nije ni cudo sto biznisi propadaju kad su tako flexibilni u vezi banalnih stvari kao sto je ova. Svasta. :D

    Odo sad narucit preko stranice im. hahaha
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    E svašta, koja glupost ne mogu vjerovati..
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    velahavle
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samsung KS8000 pa nadalje, ili prošlogodišnji JS8500.
    http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000
    Samo potraži koji je EU ekvivalent ovom (nisam siguran jel' KS7000 ili 7500).
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Narucio. Izadje 1035KM sa dostavom. Stavio da platim keshom po uzecu, ne vjerujem im sa svojom karticom.

    Hvala drugu @Neo, na hitrim odgovorima, sto mi je nasao gdje ima, i svakako savjetu, jer nemam sumnje da je ovaj bolji izbor od onog sto sam ja bio upikirao. :D

    Ali i dalje sam zacudjen da su me vratili iz radnje iako sam htjeo odmah da pazarim TV, jer eto nije to isto. hahahaha. Mozda me je zapad razmazio, gdje ce ti udovoljiti kako hoces samo da god njih kupis, ali ovo je komicno svega mi. Hahaha.

    Nema veze. Samo da TV stigne kako treba, i da input lag bude sto nizi. :D
     
  7. DSA

    DSA Aktivista

    Ma sve je otislo u neku stvar. Cini mi se jedina preostala firma gdje imas izbora malo veceg i gdje su kolko tolko susretljivi i ne komplikuju jeste Stanic Technoshop


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    1.830 Eura u Austriji 55" ovaj KS8000. Gdje ovo ima kod nas uzeti, preletio sam par radnji, nema ga niko?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesi tražio i 7K seriju?
     
  10. chivas

    chivas Novi član

    A šta je sa 55KS9002?
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Ks7005 je ustvari americki ks8000

    Sve je to u par grama, ako neces da bacas pare 7005 je dovoljan.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Siguran sam da čovjek pita informativno jer ima radnju sa televizorima. :D
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvi je najbolji.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    4K na stranu jer ga neću koristiti, koji ima najbolje smart opcije i sliku za sd kanale na MojaTV?
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Taj prvi Samsung je baziran na novoj Tizen platformi i ima najbolje Smart funkcije. Kako prikazuje SD signal ne bih znao.
     
  17. chivas

    chivas Novi član

    Upravo tako. Razmišljam da sebe malo počastim pred zimu, a nešto vele ne pratim osim suhoparnih brojki po raznoraznim tabelama. :D
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uzeh na kraju 48J5202, veći je a ne treba mi 4K, smart opcija ima dovoljno obzirom da ih i neću toliko koristiti. Dpvoljno za youtube da dijete gleda crtiće :) Za sada sam zadovoljan, 990km me izašao.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    bogami mi jutros dostavise TV,nikada brze nista nisam dobio...danas narucio,sutradan doslo
    TV je bukvalno nov,neotapkovan,sa svim celofanima na sebi i sve je bilo fabricki zatvoreno,tako da ovaj model nije bio izlozen u radnji,tj.ovaj primjerak
    sto se tice testiranja tva,to nisam probao,ukupno sam proveo sat vremena ispred njega ...ali ono sto se na prvu moze reci je da je prikaz boja odlican a i sa zvukom sam zadovoljan,ima bas kristalno jasan zvuk,iako nije nesto prejak
    prikaz boja je odlican,bijela je bijela a crna je crna,a ne zuckasta i siva kao kod ovog starog tva
    ali jos nisam pogledao full hd film ,mislim da ce tu biti odlican

    i jos se nisam navikao na velicinu,pokrije mi pola zida :D
    smart opcije isto nisam puno probao a ono sto sam probao,radi ali posporo sve otvara,youtube isto sporo otvara ali se moze uredno gledati sve
    eto,necu ga puno hvaliti,dok ga ne isprobam

    i jos jedna stvar,dizajm mu je odlican,vrlo tanki rubovi i metalno postolje i fin sony logo na sredini ekrana
     
  20. efo

    efo Komšija

    Da bude hairli :D

    I mene zanima taj tv, ne mogu da odlucim jel se isplati uzeti njega ili dodati para za w755 s Androidom. Citam da je input lag kod w755 oko 36ms u game mode-u, sto je skoro 3 puta vise u odnosu na w705. Mozda je pametnije uzeti w705 i neki Android TV Box?