Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. gilla

    gilla Aktivista

    Thx. Probao sam no s obzirom da je datum isteka prošao više ne može( barem nisam našao). Znači ubuduće prije nego što istekne promjeniti podatke.
    Dodao sam normala karticu pa ćemo vidjeti hoće li šta biti na izvodu.
     
  2. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član

    Sinoc sam kupio neku sitnu stvarcicu, cisto radi probe da vidim kako funkcionise kupovina preko ebay-a, posto je Bozic, iz UK-a nece poslat bar do utorka. O ovom je rijec:

    [​IMG]
     
  3. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Interesantan privjesak... ;)
     
  4. wudu

    wudu Aktivista

    Može link do te stvarčice? :)
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi šta bi sa PikPay-om. Najavili su start decembra 2010, a evo ga i 2012ta i ništa. :lol:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Prvi put da uzimam obucu / odjecu sa ebaya, pa reko da okusam srecu. Kod nas su Timberland 6 Inch 360 KM, u Bechu su 190 Eura, a na ebayu (USA) ih nadjoh na par mjesta za po 90 USD. Nove, tipovi ih prodali vec par stotina. Dostava za BiH 40 USD. I da ih ocarine - opet ce me izac manje od 200 KM, sto je strasna usteda.

    http://www.ebay.at/itm/200690293353?ssP ... 598wt_1396

    Ekstra deal ko je u potrazi za cizmama. Pise da je krajnji rok da mi stignu 14. januar. Javim jesu li bas identicne ovim kao kod nas po radnjama, tj. dal su bas origi.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kojom postom su ti ih poslali iz USA?

    Ja 3 paketa cekam, priority mail, vise od mjesec dana :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    sa USPS Priority Mail International
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moja 3 Priority mail intl paketa poslana početkom 11 mjeseca još nisu stigla, kao i još neki paketi poznanika, očito je haos u sistemu. Jedino express mail prolazi brzo.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    da ga cancel pa da dodam jos tih 10 USD za express? A ne vidim da ima igdje cancel order, a vjerovatno je onda i zezancija da PayPal vrati sredstva?
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja bi to uradio, čekat ćeš puno, ko zna. Kada nije kraj godine priority dolazi za 15tak dana, a ovako ....
     
  12. genetsko.mekinje

    genetsko.mekinje Novi član




    http://www.ebay.co.uk/itm/LEGO-Star...on_Toys_Kits&hash=item2568c57337#ht_900wt_905

    evo izvolitete ima i darth vader i oni bounty hunteri itd ... samo ukucaj tipa darth vader keychain :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator


    Mrsko mi se bilo peglat, a ev upravo dobih mail:


     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i ja cekam SSD, poslan je tom Priority Mail Intl.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sena kad ti je poslan paket? Koji je tracking broj?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Poslan 14 Decembra, tracking je zaglavio na 16 Decembru.
    Ovaj je kod: EC705655622US
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zar to nije Express Mail International? Priority tracking pocinje sa CW, CQ, CJ. U svakom slucaju to bi trebalo doci do nove godine, a ovi nasi Priority paketi Bog zna. Reko sam nikad vise Priority iz Amerike, samo UPS ili FedEx najmanje glavobolje.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  18. wudu

    wudu Aktivista

  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Rece lik na oglasu da je Priority, jedino da se on nije nesh zezno. SE X10 mi je stigao veoma brzo, isto ovaj USPS Priority je bio, ali ovo ima vec 10 dana.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jao tek 10 ili 15 Januara ce mi biti gotova kartica, valjda zbog praznika. Propustit cu sva snizenja... :(