Pomoc Kupovina telefona do 300 KM ( Nokia, Symbian, Wlan )

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by dejson, May 3, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Imas ga pravo. Jedino displej i 8GB memorije je razlika. A razlika u cijeni je povelika. Mislim zbog samoga kučišta, odnosno "rasporeda" u lučištu, da su izbjegavali bilo kakvo vece dodavanje odnosno promjene da bi vecina hardwera koji je u n95, pasao i na n95 8GB. Dula led iskreno nebi nista promjenio. Meni nista ne znaci.

    A n96. Maaa... nebih se zalio kada bij e imao al, nebi je iskrfeno nikada iuzeo. Nije bas toliko revolucionarna.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da je N95 8GB candy bar telefon, bio bi idealan za sadasnju cijenu. Izbjegavam sve telefone koje sadrze previse gimnastike i akrobacija, jer kao i akrobati negdje ce im neka kost puci. Hoce li to biti flat, shine, ili nesto trece, pitanje je vremena, a obicno vecina korisnika upravlja naglim pokretima s telefonom, sto uzrokuje brzu pojavu kvarova, i onda telefon ne valja nista. Inace, N82 je puno bolji izbor, jer osim candy bar kucista donosi i xenon bljeskalicu.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ..n95 8g ima veci displej i 8GB memorije tso je opet nekom to pluis kome ne smeta slide i ne misli da se slika.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ali neprosirive. Nedostatak memorije mozes nadomjestiti karticom od 8GB (N82).
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    To da. .al kada se use pojavili znas i sam koliko je visoka cijena bila kartica od 8GB.. cakk.. nisam siguran ni da su bile tada kada je izasao n95 8G.
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja sam se dugo "igrao" sa n82 i nikako se nisam mogao navići na tipke... ono je užas, ne mogu sms da napišem kako treba.... nadam se da je n78 makar malo bolji po tom pitanju, to je jedini telefon koji nisam imao prilike da držim u ruci i da ga isprobam...

    p.s. ima li neko 6303 pa da prenese utiske? izgleda da je fontele odličan, sudeći po komentarima na netu..
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zavisi šta hoćeš od telefona.

    Dummy telefon, 3MPX kamera sa ledom (citaj u mraku nista), po meni izgled OK, muzika nisam siguran kakva je...

    Main disadvantages:

    •No 3G
    •Memory card slot under the back cover
    •No dedicated shutter key
    •Below par image quality
    •No smart dialing
    •No multi-tasking
    •No office document viewer