Predložite tastaturu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stihoklepac, Mar 17, 2014.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    NIje mehanicka, ali pored Apple KB najvise koristim K375S upravo radi velikog entera.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]

    Imamo saso mange :)
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mozda je prevelika slika, pa nece da mi je prikaze, ali tu je kad se otvori u novom tabu :)

    https://i.imgur.com/acqQMYB.jpg

    Tek sam sad na slici vidio prasinu po tastaturi :) kako je ne koristim pa i ne obracam paznju :) evo prebrisao sam sve sad :)
     
    iPlay likes this.
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    Još malo raspremiš sto i top. :D Je li mekana ova podloga za miš koju koristiš i koja je debljina?

    PS. Evo i moje kolekcije. :rolleyes:

    [​IMG]
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jeste mekana, a trenutno je tu alu koju inače nosim u kancelariju :) sam sam trenutno od kuće :)

    Ne znam debljinu, nije nešto debelo ali je taman.

    Dobra kolekcija
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    p4ja likes this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo jedna preporuka za jeftinu wireless tastaturu i mis, za laganog offica, ko nije zahtjevan, 35KM.
    Jedino sto je njemacki layout, meni ne smeta.

    Prodavac je skroz ok lik, sve se lagano dogovori.

    https://olx.ba/artikal/58365024
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Moze li preporuka za neku ok tastauru a da nije bubreg prodat za nju. Imam MS staru 20 godina i radi i sad al su tipke otvrdle i tesko mi tipkat.
    Mozda bi se i dala srediti jednim rastavljanjem i pranjem al nislim da je stvarno vrijeme za novu.

    Znaci nasa slova obavezna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Logitech K120 za 40KM i vozi jos 20 godina.
     
  11. iPlay

    iPlay Komšija

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ej fujitsu. mislim da sam imao monitor s guzom od njih :D
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjeruj da je dobra za ove pare. Jedino bi mi odgovaralo da je veci mis, al tastatura je taman.
    Ne volim one sa visokim tipkama sto zvuce kao pisace masine iz 80-tih.
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    To mislis na mehanicke. Pa ima vise tipova switcheva, ja sam imao blue switcheve na whiteshark commandos, to ne zvuci ko pisaca masina vec ko rafal :D
    Za gaming je top, ali recimo za sastanaka i posla iritira zvuk i tebe i tvoju okolinu. Dobra tipka se daleko cuje :D
    Mislim da su red i brown tisi, cak mislim da imaju i jos neke varijante, samo ja napravih belaj na ovoj tastaturi, tipke nisu switchable vec soldered.
    Sad sam opet na logiju, avanture s ovim mehanickim RGB su zavrsene zasad :D