Preporuka graficke

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by windy, May 3, 2014.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sapphire 280X Tri-X cijena za kes je 489KM.

    Sad ne znam koliko je na rate, vjerovatno ova druga cijena 538KM.

    Sve ostalo iz winwina ispod ove grafe nije vrijedno cijene.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kopaj po kontejnerima [FACE WITH TEARS OF JOY]
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

    Trenutna online ponuda je katastrofa :|
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako ima kakvih PIK-ovaca da su provjereni i da imaju konkurentne cijene, ne mora biti putem firme, ali da se "razlika" isplati. On je u BL-u gledao R9 od nekog, ali mu je prodavaoc rekao da ne uzima jer se puno reklamira. Sad, nije mi naveo koji je prodavaoc u pitanju bio ali pretpostavljam da je neko od ovih "vecih frajera".
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    perop je vise puta preporucen i valjda jedini bez negativnih iskustava, koliko sam ja upratio.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Al je i poskup, koliko sam ja upratio
     
  7. xman

    xman Komšija

    Svi su poskupili i na piku,bar ovi pouzdani tipa njega ili mikija.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je sve zbog dolara.
     
  9. darsh

    darsh Aktivista

    Da cijena je otišla užas na sve zbog dolara, evo gledam i winwin poskupio nenormalno sreća da sam uzeo R7 260x dok je bila 205km, gledam sad je nema ispod 250km, samo sam se zeznuo što sam uzeo 1gb ddr5 verziju pa sad ne mogu GTA na high texture.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    perop je primarno poskupio zbog povecanja pdv-a u srbiji.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    A ko fol nije trazio povrat :D
     
  12. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Moze li neka preporuka za graficku do 150KM?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima po piku Radeona 6970 za te pare, a naleti i 7850.
     
  14. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Crkla mi 8800gt pa me strah sada polovno da uzimam, a i slab mi je procesor, dual-core pa mozda ne bi lose bilo neku novu onda uzeti?
     
  15. Tensai

    Tensai Komšija

    Za 150KM nećeš naći novu grafičku koja je bolja od integrisane.Može se za oko 200KM ugrabit R7 250 ili HD 7770.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi onda 9800GT za 70-tak KM i gotovo. Potraži po pik-u nove, ali ništa to ne valja za 150KM.
     
  17. darsh

    darsh Aktivista

    Bilo je na piku R7 250 150km 6mjeseci garancije, ispod toga ti se ništa ne isplati novo a danas se quad core može nabaviti za bagatelu naručito online.

    Traži nešto polovno u rangu ovih gore prijedloga ubaci quad core i miran si.
     
  18. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Ne bi lose bilo kakvu 7850 polovnu uzeti ali od nekoga provjerenog.. Nije mi do igranja previse, zato spominjem nove, jer imam ps4 ali kad vec uzimam nesto da uzmem kako treba.
     
  19. darsh

    darsh Aktivista

    Uzmi nešto polovno s garancijom i gotovo, PC je ipak PC, da ne spominjem cijenu igara za PS4 i za PC.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    E ovako :) izlazi novi Star Craft, pa bih htio da ovu konfu iz potpisa malo pojacam. Tacnije da prodam ovu graficku i kupim jacu. Fazon je sto sam totalno ispao iz fazona oko hw-a. Budget mi je cca 250-300KM, mozei koja markica gore ako bas mora. Koju bi mi preporucili? Treba mi da kad se zaguzva na sc 4v4 ne padne framerate ko poljska '39 :)