Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Po svemu sudeći bolja je kupovina novijeg iz iste serije, a i prednost dajem Snapdragon procesoru i većoj bateriji.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Imate akciju na ekupi.ba za xiaomi telefone do 25% popusta, pa ako je netko mislio uzimat
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    auuu dosao im mi 10:)
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Pff 1519KM, radije cu iPhone uzet

    Sent from my Mi A3 using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma slazem se,bit ce jeftiniji na piku :)
     
    Reznor likes this.
  7. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Hvala :D U principu, na prvi mah sam i htio uzeti RN9Pro, zbog qualcomma i bolje baterije, al me pokolebalo sto sam vidio da telefon pati od problema s gašenjem wifija i prekidanjem poziva (sto bi trebalo biti ispravljeno sa MIUI 12, kojeg ce RN9Pro izgleda dobiti tek u zadnjoj fazi), pa sam u razmatranje uzeo i RN8Pro :D
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko vrijedi dati za polovan xiaomi mi9 lite 6/128 GB ?

    skoro da ih i nema oglasenih na olxu a svi su 400+ KM...vrijedi li taj telefon 400 KM

    onako specifikacije su solidne...SD710,tri kamere,48mp glavna,AMOLED ekran,dobra velicina ?

    ima li neko telefon da mi kaze kako se ponasa sto se tice brzine i vrijedi li uredjaj 400 KM ?
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koliko vidim novi na olx-u idu od 450KM.

    Taj model je star skoro godinu dana, jedina prednost mu je amoled ekran i prednja kamera, u svemu drugome note 9 pro je bolji, cpu/gpu, glavna kamera, kapacitet baterije i punjenje.

    Ako se i odlucis, dodaj jos 50KM i uzmi nov.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa zbog amoleda i kontam,ovo ostalo nije losije od RN8 kojeg sam koristio a necu davati vise od 400KM,ganjati cu i manje para...ne sto su mi pare problem nego sto nema potrebe da placam vise...midrange telefone koristim...naci cu nesto vec
    Od rn9pro me odbija ogroman ekran...6.7 inca je previse ...i ovaj 6.3 na rn8 mi je bio na granici

    Uzeo bi ja i rn7 i rn8 opet,ako naletim na dobru cijenu a ove malo skuplje ne znam da mi opravdava omjer ulozeno dobijeno


    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako mozes naci za 350KM ocuvan primjerak onda ok, sve preko ne vrijedi, bolje uzeti novo za 450KM. Barem ja tako razmisljam.
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    koji tel za 300km za dijete, šta je bestbuy nešto od ovih xiaomija :)
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja danas mami uzeo Note 8 3/32 verziju na ekupi, nekih 270KM... mislim da za te pare nije moglo bolji a nov.
     
  14. Almir

    Almir Komšija

    ev bas gledam redmi 9 4/64 za 299km kes valjda je to ok
     
  15. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    gdje to?
     
  16. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    nenji_avero and Reznor like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam uspio naletiti na redmi note 8 pro za manje para nego vi placate redmi 8 ili 9
    Telefon koristen 2 dana,budala neka prodala u pola cijene haha

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. DSA

    DSA Aktivista

    Xxxxxxx
     
    Last edited: Aug 6, 2020
  19. Almir

    Almir Komšija

    meni je godilo da to kupim tu lokalno u tuzli radi garancije i bez dostave na slatini as mobitel radnja
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja sam radi stare trazio da je sve sa oficijelnom garancijom i racunom, necu kod ovih preprodavaca. Znam da se mogao jeftinije naci, ali ne oficijelno...