Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Wave je dobar telefon ako moze uzet nov za 200KM. Jest da je OS prevazidjen, ali je ipak smartphone sa dobrim hardverskim specifikacijama. Ima SAMOLED display, 5MP kameru i 1GHz procesor, mislim da je cpu kao kod SGS.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    To i ja kontam. Stvarno ide fluidno.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima i onaj wave od 3.7 incha
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Hm, da.. Samsung S8530 Wave II ali i on ide preko 300KM.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolega malo digao budjet pa bi mu trebalo nesto oko 350KM. Mozda koji cener preko toga. Prvenstveno ako mogu linkovi za prodavnice koje daju garanciju. Zanci nista novo ali bez gar i slicno. Po mogucnosti android, ipak.

    Univerzalno, cijene bez pdv-a ? Takodjer ono sto mu se svidjelo nisu imali itd pa ako ima jos kakvih radnji.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. Esh

    Esh HWB

    Cisto zbog fazona, nazovi i pitaj koliko kosta odredjeni uredjaj uz fiskalni racun?:)
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Preporuka za smartphone

    Galaxy Ace

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, zvao je univerzalno i kazu da nije uracunat pdv. Ja nisam vidio informaciju za PDV bilo da je uracunato ili ne. Galaxy Ace bi se trebao uklopiti u cijenu samo jos naci najpovoljnije mjesto. Javim.. a dobro bi dolse preporuke za prodavnice generalno pa prelistati sadržaj istih. Vidim ima nekoliko radnji na puku ali hajd' znaj kako trguju.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobio sam odgovor preko pika da su na Univerzalno cijene sa PDV-om, konacne. Ocito neka zabuna. Pogledat cu ponovo sta ima kod njih.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Normala su cijene bile prije mjesec kada sam uzimao S2 kod njih,kakva je cijena bila na stranici,tolika je i tamo(gotovina,dok je sa karticom skuplje bilo i za 200km ja mislim).
     
  12. Tesla

    Tesla Aktivista

    1.

    Univerzalno ha ha ha. Naisao sam na jedan oglas na PIK-u, lik pod hitno kupuje NOTE 2 koji se jos ne prodaje ali on kaze da je kod njih vidio na stranici da ima i da je prodao svoj NOTE i otisao kod njih i rekli mu da dolazi ove sedmice.

    2.

    Ista prica, otisao ja neki dan sa kolegm sa posla i on hoce da kupi NOTE, haj rekoh provjeri kod njih i momak govori da im dolazi slijedece sedmice NOTE i da ce biti jeftiniji jer ke izasla dvojka, pa rekoh ona se jos ne prodaje, kaze MENI lik, prodaje prodaje krenulo je, vidim ja odnio vrag salu i izadjem. Ostavio kolega broj telefona da mu jave kada dobiju NOTE i nisu ga nazvali nikad.

    3.

    Bio jedan drugi kolega moj kod njih i htio covjek da zamijeni svoj desire HD za ARC S uz neku doplatu i pita ga lik onako ladno, da li je ovaj telefon bootan rootan i kolega naravno odgovara da nije :smt006 . Htjedoh reci da nisam siguran da li je vise puta bootan ili rootan ali se suzdrzah.

    Da napomenem da je odustao od zamjene jer su mu trazili previse love. Ispade Desire HD 200 KM prije 2 mjeseca
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    U kojem Univerzalno ? U Importaneu ili na Grbavici ??
     
  14. Tesla

    Tesla Aktivista

    Epizoda NOTE u Importanne Centru

    Epizoda ZAMJENA u Shopping Centru Grbavica

    Epizoda NOTE 2 PIK - http://www.univerzalno.com

    Evo i originalan post i jos malo pitanja i odgovora, stvarno me nervira kada nesto sto nemaju stave na SITE.

    http://www.pik.ba/artikal/4122120/samsu ... note-ii-2/

    Da se razumijemo samo kada kod mog omiljenog dilera nema nesto za uzeti posaljem prijatelje tamo ili i sam odem da uzmem ako mi nesto treba.

    Ne kazem da ne valja im roba, i nisam nikada imao problema ali koliko pojma nemaju o onome sta rade je poezija.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ajde posalji broj svog dilera molim te, moram u ponedeljak uzeti 2 mobitela i iPad, volio bi sve na jednom mjestu, cisto rad nekog popusta mozda za kolicinu.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Haj da uskladim telefon sa PC-em. :D

    HTC One X ili SGSIII, u telecomu ce se uzimati na rate.

    Sta velite, necu jos uzimati, ali eto da znam unaprijed sta raja sa HWB foruma misli.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  19. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja bih sacekao neki od nove linije Sony-a. Xperia V, T ili TX
     
  20. Deniken

    Deniken Aktivista