Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Brzo izlazi novi nexsus telefon kojeg ovog puta radi htc. Po meni win opcija, htc kvaliteta izrade bez sensa.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi Galaxy Nexus i ustedi lovu.

    Govori se da ce ove godine Sony praviti Nexus fon.
     
  3. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Generalno nije bitno ko ga radi. Zna li se koliko bi mogao kostat?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Koji phone uzeti do 250KM u Tuzli i gdje?...bitno mi je da je tanak, lagan, kamera, diktafon i da glasno svira muzicke fajlove.. nije problem ni doplatiti stoju dvije ako to ukljucuje neko extra primjetno poboljsanje trazenih stvari...
    hvala unaprijed!
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesu li bitne aplikacije, podrska, velicina ekrana i sl.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Također je i meni zapao za oko, vidim 670KM u Univerzalno, sto nije puno skupo.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako imas nekog u njemackoj, moze se naci i za 290-300€.
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    tanak lagan brz kamera diktafon to mi je najbitnije ovo sve drugo nije bitno...
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    A tesko, jedino od inozemstva Sweden u obzir dolazi.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pogledaj svakako koliko je u Swe.

    @Zlatan - pogledaj odgovara li ti Nokia N8 ili Sony Xperia Arc S. Nadam se da ih mozes negdje isprobati.
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Pitat cu ovde da negdje drugo ne spamam, ima li iko iskustva sa narudjbom sa ove stranice? Ima masa dobrih, ali stvarno dobrih telefona "kineza", pa me interesuje smije li se covjek usuditi i uraditi narudjbu jednog ovakvog uredjaja? Free shiping i stvarno dobar deal
    http://android-sale.com/xiaomi-mi2.html
     
  12. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Ja nikad nisam vidio "stvarno" dobrog kineza

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Za ove pare su stvarno dobri, pa S4 Pro, adreno 320, 2 GB rama, sharp hd display, koliko to moze lose ispasti? Jedino je upitan kvalitet kucista, mada ne vidim ni to kao problem jer i samsung koristi plastiku uveliko pa ne predstavlja problem.

    Onako pitah za misljenje, je li iko ove ponude gledao, licno probao nesto od ovih uredjaja...?
    MIUI je uveliko poznat ko se bavio custom romovima na android uredjajima, a vidim da je upravno MIUI interfejs na ovome Xiaomi MI 2.

    http://miuiandroid.com/community/thread ... iew.18407/
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije los sa gledista hardware-a al 6 stoja keša i jedno 200km carine i poreza koji te nece zaobici je vec 800km a to je vec upitno vredi li dati toliko za kineza. Za par dana ce i S3 biti te pare.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I S2 sa garancijom je bolji deal.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bolji je deal nokia 3310 od bilo kojeg kineza danasnjice.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ipak se ne bih slozio,a sta su ostali telefoni nego kinezi takodje samo radjeni po nekom standardu sa istim kineskim hardverom i istim kineskim rukama.

    U kineza se samo jedno se pika...koliko para toliko muzike. Siguran sam da ovaj android fon nije los al da ga je bar malo probat prije kupovine i izbjeci carinu i porez pa bi se mogao i uzeti u razmatranje.Ovako na ćoravo lupit $400 je ipak previse.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Preporuka za smartphone

    Može ispasti da rikne za mjesec i možeš se slikati s njim. Da je provjereno, išlo bi ko halva.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne mozes porediti quality control nekog noname kineza sa proizvodima giganata Applea, Samsunga i HTCa npr koji se (ako se) sklapaju u Kini. Jedino zajednicko je da ih sklapaju iste ruke, nista vise. Imao sam priliku cackati slicne kineze sa androidom, blagi uzas. Ali ko voli nek izvoli.
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Amen to that bro'! :smt003