Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislim da ima garanciju god.dana kupljen je u Bugojnu.On je sad ne putu a i ja kontam najbolje mi je njega uzeti za te pare.Jbg volim samsung imam fina iskustva s njima.Hvala
     
  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    Je l' to ovi iz Univerzalnog nesto muljaju? Moja sestra je nedavno kod njih kupila telefon, pa me sad zanima, sta je problem s njima, a i ja sam namjeravao kupiti kod njih???
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Muljaju sve radnje tog tipa, ali to nije problem vec ostvarivanje garancije ako se sta spontano desi telefonu.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    uzeo xperia Tipo
    [​IMG]
    na 12 rata telekom. 223 KM
    Telefon je odlican, baterija 1500mAh proc - 800mhz downclockan za 200mhz vjerovatno ce izac kernel da ga oc-a na 1ghz i 512rama i 700mb za app i 2 gige za fajlove.
    ICS 4.04 na njemu odma dodje. Instalirao Nova Launcher, sad radi ko zmaj haha vrti ga u 120 FPS :D
    Znaci stock rom telefon radi fluidno nema nikakvih greski sve pet.

    Fakat best buy sto se tice budget telefona,
    Jedina mana je kamera koja je 3mp al eto sa Camera360 da se i to popravit :D
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako se dobro sjecam, on je bio nekih 198KM ljetos za keš, meni bas jaran govorio. Super telefončić.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moja sestra ga ima, platila ga bas tako nesto, oko 190KM. Telefon je super, samo da ima mrvicu veci ekran. Rezolucija je dobra, 320x480, ali 3,2" umanjuje funkcionalnost.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Preporuka za smartphone

    Moja ima Gio s isto 3.2" i zadovoljna je. Ne treba im veci :D

    Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2
     
  9. F16HT3R

    F16HT3R Novi član

    Koji je po vama najbolji izbor za novi Android telefon u cjenovnom rangu 400-500 KM?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Xperia P ili Galaxy Nexus (koji cesto izlazi malo iz tog okvira).
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Xperia Sola, Xperia P, Galaxy Ace 2, Galaxy S Advance, HTC Desire X, Ove V, Desire S su u tom cjenovnom rangu, potrazi na gsmareni specifikacije i izgled pa vidi sta ti odgovara.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i galaxy s2

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    S2 je oko 650 km ako se nevaram.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mislio sam na polovne, novi su skuplji bar za 100km

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Po meni je steta davati 5 stoja za fon koji nema HD ekran.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Za tebe se baha ja mislim ubio onaj novi HTC sa full hd rezolucijom na jel' ono 5''? A i to je malo :)

    Ja fakat nemam ama bas nikakvih problema sa rezolucijom na 808 PV, cak i kada cackam iPhone 4S u surfanju gledanju slika, tj. ono sto najčešće radim a da vidim razliku, ne vidim je. Mislim vidim je, ali nije mi deal breaker.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Do neki dan se ovuda tupilo kako nema ama bas nikakve potrebe za fullHD a ni razlike izmedju HD i fullHD kod televizora ispod 50" sad odjednom ima obavezan HD kod telefoncica sa 4-4,5"

    I ja sam korisnik 808 PV a prije imao telefon sa manjim ekranom a 800/480 rezom a ovaj ekran na 808 miljama ispred onog proslog. Ne znam na koju su ga caku izveli al slika je ekstra i nigdje al bas nigdje se primjete "kockice" kao rezultat krupnog zrna.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    808-ica ima odlican kontrast i to je to, meni ni po cemu ostalom nije posebno. Pretpostavljam da je taj raniji telefon imao obican LCD ekran, i to prosjecne kvalitete dok ti je ovaj "miljama ispred".
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa kolko znam ni ovo.moje cudo nema HD display.pa je po meni savrsen al et..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prosli fon mi je bio N900 a imam i NEO V u kuci,zenin,i pored bolje rezolucije kod NEO-a boje su losije i nekako isprane u odnosu na 808,a dok su te iste 808micine bolje isprane kad se uporede sa S3 samsungom kojeg mi ima radni kolega.

    808 sam prvenstveno kupio radi kamere koja je stvarno odlicna,symbian mi pao kao nogom u glavu al navikao sam se brzo,sa ovim Belle FP2 jos uvijek je upotrebljiv OS al MAEMO iz N900 je bio savrsenstvo,bolje mi je lezao i od androida,tacno mi nije jasno kako to da nije zazivio ili ako nista da ima naslijenika u nekoj novijoj NOKIA-i. Takodje nemati harversku tasaturu na telefonu je veliki hendikep.