Preporuke za grafičku !!

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Adony, Jul 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. syss

    syss Veteran foruma

    jasno je da me dobar primjerak zadesio, ali nisu sad ni ostali odroni sigurno, tj. razlika je u par deka u konačnici, ali mi nije par deka razlike para između ta dva brenda za koje kupim 2tb disk ;)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Re: Preporuke za grafičku !!

    ovo je rofl :D E haj majke ti navedi svoje iskustvo sa Asusovim supportom?! to ti nekad prnula Asus grafa pa ti oni novu dzabaluka poslali?
    navedi bar jedan primjer kada si uopste imao kontakta sa Asus supportom?!

    znam dosta ljudi koji ne bi nish sem Asusa uzeli,ne kontam kako nasjedate na taj marketinshki hype. isto govno - druga naljepnica,al bukvalno..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne nego sam citao na net-u od drugih ljudi :wink:
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Re: Preporuke za grafičku !!

    Evga ima najbolji support, ostalo je sve manje vise bezze.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ma fućka mi se živo za support kod "glupe" komponente tipa grafičke, imam dovoljno i bivših i sadašnjih kolega i suradnika servisera da mogu sve riješiti unutar odmah.

    veća cijena je jednostavno neopravdana iz bilo kojeg aspekta.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni kad rikne neka komponenta, ne zaebavam se ja previse sa njom, jednostavno kupim drugu.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Alaj se možete natezati ko gladan(da izvinete) kakiti,šta je smisao ove teme.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa sa mog aspekta ima i soli u ovme sto oni pricaju ... ja se manje razumijem itd...a oni iznose solidne argumente sa kojima svako moze izvagati sta je za njega prihvatljivo...

    Npr kupio novu ves masinu i prvo pranje = ne radi...jedva ljude ubjedio da ne radi, kako ce "novo" ne radit? jos fabrika provjeri, jer pise u uputama - poceli oni mene lovit u mutnom !

    Neki "Kinez" slomio nesto kad je montirao, pokazali mi ljudi sta, rekao sam im hocu da napravite i da ja vidim sta je ili pare nazad !

    Kupio lezaj za mercedesa, to je sine 85 Eura za jedan komad, ne valja, kaze ne valja ti majstor jer nema pneumatsku masinu... e hajd sad sa mnom, nije meni problem tebe vozat, jos bolje da cujes kako zuji i da vidis mog majstora pa to njemu reci ili vracaj pare !

    Puno Uvoznika daje gratis pre-prodavacima serije koja ne valja. To fabrika daje i do 70 % jeftinije ili gratis...a ovi to uredno kod nas prodaju, pa kad ti posaljes mail a oni te pitaju za SN i ne dobijes odgovor - da znas zasto !

    Soni je tu ok, nema garancije dok online ne registrujes SN i od tog dana ti ide garancija, plus moras napisat broj racuna i kad si kupio...mislim da ima rok od 30 dana od dana kupovine za registraciju...

    Sena drug, mogu i ja kupit, ali mi nekad hiper-tenzija-arterijalis ne dozvoljava !

    Evo moja grafika "zuji" od prvog dana, ha mozda to oni znaju da ona ne valja, al nisam znao ja...mislim da sam je platio 350 KM, ako treba imam racun da vidis.

    Kazu nema reklamacije, vidi sto je cist ventilator, garant si ti to pritisnuo kad si cistio. Aha = HTA !
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Re: Preporuke za grafičku !!

    Ako ovde ciljas na mene, grdno se varas, nisam nikad imao asus grafu, ja sam za plocu govorio, pa evo da ponovim, RE III je skoro u svim aspektima bolja od UD7, a skuplja je nekih 50KM.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    mene sram što gigabajta imam, ali ajde... barem je crna i lijepa na pogled :)
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ovu temu treba skoz izbrisati, konstantan spam i OT.. :lol:
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma nije... pa fino je naslov teme koju izabrati, sad što smo se uhvatili jedne hebiga - pobjeglo malo.

    eto možda će netko uštediti za novi disk ili kuler ili ram sa ispravim odabirom brenda ;)

    naravno ne limitira se asus samo na ovom čipu, oni to rade već godinama sa svojim vga.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ili ti kupe starci? :twisted:
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imas sta protiv toga, i kani se mene i mojih godina i mojih finansija. Btw. saznao sam ko si, ali nek bude malo misterije. :smt025
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni riknu gigabyte. Mislis da bih je mjenjo da nije crkla.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ma gigabyte je meni bio pojam za odron kroz godine i eto na kraju završim na njemu zbog nekih svojih specifičnih potreba.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kao sto sam rekao, RE III je bolja u skoro svemu od UD7. Ali nisam djabe ovo skoro boldirao. UD7 ima svojih aduta kao npr. mnogo bolje NB i SB hladjenje.
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    gigabyte ima problema sa trajnošću i u to sam se uvjerio x puta, ostalo sve isto u par deka... ali ajde nećemo sad na grafama pričati o mbo.

    dakle - nemojte bacat pare na asus grafe.

    eto :D
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Eto i ja cu rec jos nesh za plocu, to za trajnost si upravu, meni riknu UD7 sad jeli ona od napojne ili od neke desete stvari, to vjerovatno nikad necu saznat.
     
Thread Status:
Not open for further replies.