Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Jeste, koderi iz Konami-ja su rasisti. Sve je Sagna kriv nije trebao psovati majku Kagemasi Kozukiju, zato su se svi Headquartersi obrusili na jadni Arsenal :(

    Iskreno se nadam da ce poraditi na svom odnosu do slj verzije. :smt005
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ides u OT gade, dabogda ti Torres slomio nogu (u igri) kupi taj gamepad pa cu te killnuti s Arsenalom :)

    A sad malo da se vratim na igru, ne znam jel do mene, ili je to neki efekt u igri, al onaj udaljeniji dio terena, pri vrhu ekrana kao da je u magli, nevezano za to koji teren uzmem, iako je ono Day, Summer, Fine nastimano... I jos nesto, Be a Legend me razocarao.
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Mora da si otkljucao Highbury, to je bio jedini stadion bez atmosfere. OMG oplakah :smt005
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma priznaj bolan da igras fifu, vidio sam ti juce shortcut na desku, a imal ovdje jos koji Gunner da pokazemo ovome ko je najbolji... Feyza, snimi vise taj soker da ti ja napravim atmosferu na terenu (maglovitom) ima da zaplaces 8)
     
  5. FeyzA

    FeyzA Aktivista

  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da i ja sam skontao da je gornji dio u magli, to je sasvim OK, posebno se to vidi na Sansiru u jesenjim tekmama (mislim uzivo ne u igri), na igri je to najprimjetnije na Wide kameri.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    OOO vadimo se za tanke slamke. :lol:

    Svaka osvojena lopta je poklonjena od protivnika, svaki gol je greska odbrane ne zasluga onog ko je dao, hocemol dalje .... :smt005

    Torresu nisu htjeli ni da poklone loptu :smt005
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    OFC :twisted: 8)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo odigrao 3 tekme full verzijem, meni beze skroz. Ne mogu da vjerujem sta su ucinili od svetog PESa. Pogledajte samo trcanje Ronaldinja dok vodi loptu, pa isto da je robot a ne covjek.. Toliko nelogicnih suteva (u replayu se itekako vidi)..Ne znam, mislio sam da necu docekat to da kazem - al ovogodisnje izdanje FIFE mi je bolje od PESa.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vedo jos nije prvi april. :smt005

    PS: Kad je zuban znao hodat. :smt003
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    april - ne april, meni se neda ovo igrat, izbrisao ga. :p
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni je igra predobra, fakat uzivam igrati, kombinacija PES06 + 08. Fenomenalno je igrati pred zalazak sunca.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ko probo igrat online? Kad popunim Game id i pass, izbaci mi Error has occured. :(
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Garant imas original.
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ima :mrgreen:
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jest vala. :smt003
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    je li i Vama wait for v-sync opcija u settinzima zasivljena po defaultu? tj ne moze se ni ukljuciti ni iskljuciti? ili je to nesto kod mene? takodjer reze su mi samo do 1024/768? jel to do drivera ili?
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije.

    Zlatane probaj ovaj settings.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kakav je taj "be a pro" mod? Ima li neko da u par recenica opise kako to ide, znam da naziv sve govori ali eto sutra cu PES zbavit pa da me nalozite jos malo :lol: