Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ja mislim da je to EA pokupio samo za sebe , kao sa Maddenom :)
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a cekajte jel oni nece da kupe licence il su licence na neki nacin 'zauzete' od strane fife kako sam ja shvacao do sad?
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja mislim da je nesto na fazon kad je sony otkupio sva prava na F1 serial, tako da za PC nema nista vec od 2002 :) A mozda ljudi jednostavno nemaju love da plate sve licence :D
     
  4. Arnie

    Arnie Novi član

    Jeli iko od vas odigrao dovoljan broj tekmi da nam kaze kako to izgleda novi, nadam da kada trce da nesjeckaju ko sprinteri na zagrijavanju i da jos pri tome ne izgleda koda klizu po terenu koda igraju hokej :mrgreen:
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Trcanje je jos uvijek lose (iako nesta bolje u odnosu na PES 08 i 09, al ni blizu PES 6). Najveci minus igre su golmani. Odigrao 4 tekme, i ono, protiv CPU je beze (kao i svaka sportska simulacija), al online ce biti ok skroz.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam kako je protiv CPU, ali Čehu i Bufonu je jako tesko dati gol. Od 30 sutova udje 3-4... Sto se tice igrivosti, meni je PES svake godine sve bolji, i hvala bogu pa se ne vracaju na PES6 gdje su se jednim igracem mogla cuda radit.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Fix za rezoluciju, glupo al sta ces:

    - Install the PES 2010 Demo with the patch by juce to change resolution. Change your settings (exemple: 1680x1050...).
    - Run the demo once and exit.
    - Install the full game.
    - Go to "My documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2010 Demo" and copy "settings.dat". Then paste it on "My documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2010"
    - Launch the game, you can now have 1680x1050 or better and it looks much better than 1024x768 who is ugly with 22" screen or more.

    Imal ko od vas instaliran Demo, pa da mi na PM saljnete samo settings.dat ?
     
  8. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    a u pes 9 nemozes ? :D smijesno :D
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    imam ja :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Daleko manje nego u starijim PES-ovima, da ne spominjem one s PS1...
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Treba i meni, najbolje bi bilo da upas pa da ovdje imaju svi kada budu dolazili :)
    Mada moze i PM :mrgreen:
     
  12. Bumbe

    Bumbe Aktivista

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    hvala puno
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    A kada izlazi originalni PES 2010 za PC? Na gamespotu piše u decembru, ali se na listi igara u jednom lokalnom shopu već pojavio (znate već o čemu pričam), pa mi čudno. Mislim 2 mjeseca ranije, ne znam šta da je u pitanju. Ali po običaju uvijek je u desetom mjesecu.

    Ovdje ću fakat kupiti original u dogovoru sa par prijatelja, da se možemo online ''ponižavati''. :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Sutra bi se igra trebala pojaviti u UK shopovima, ta informacija za decembar nije tacna.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    meni je igra jucer krenula sa sendit-a
     
  17. Hansel

    Hansel Komšija

    Eh sad, gdje i kako je najisplatljivije kupiti ovu igru? Je li cijena u nekim online shopovima znatno ispood cijena ovih lokalnih (gdje je PES2009 jos uvijek 120 km) ili je razlika neznatna?
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    34 evra na senditu pes 10(mislim da je to sa postarinom) ali pogledaj najbolje ako mozes naci negdje da samo skines tj downloadiras, steam ili tako nesto
    EDIT: evo na amazonu 17 funti
     
  19. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Imas na shopto.net za 17 funti, cini mi se da je to najjeftinija stranica za igre.
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker