Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    sporo mi se cini igra

    il je to do ocjena igraca bih
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator


    tooo care, ev ga sad fercera :))
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    +1 za Encor3 :)
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Godine i visina odgovaraju za Topica tako da je 99% on...
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    Igrao sam, i mislim da opet ima bugova sa golmanom, kao primjer cu dati utakmicu sinoc, Real Madrid - AC Milan, kada je, kod 2. gola Milana Casillas izletio :smt004 , a ne zna ni on sam gdje je krenuo.

    Eh takva 2 gola sam maloprije dao, na socceru ;)
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe i ja sam to odmah zapazio slicnost tih bugova na koje se zale i casillasovu intervenciju ...postoje dvije opcije il su lose reakcije golmana zivotna realnost u pravom fudbalu il je pes platio casillasu da se to nama tako ucini :)
     
  7. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Je li ovo do mene ili do igrice, moze li se ikako upaliti AA filter u PES 2010?? U pitanju je ATi kartica, i FSAA nema sanse da prihvati. Grehota je da se ovo igra bez 8XAA filtera, adaptive i transparency AA :D
    I dali je neko na NV karticama uspio upaliti ambient oclusion?
     
  8. JaLa

    JaLa Komšija

    kod mene je 9600gt 512mb i upaljen AA 4X i radi normala
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    nakon zavrsenog International Cupa i jos par tekmi, da iznesem svoje misljenje:
    - 3d publika je super, ali zasto nema nigdje zastave, transparenta, baklje? Na prvim WE je toga bilo. Igram na onoj "TV" kameri pa je dio publike skoro uvijek u kadru
    - Ja dosad nisam cuo da je komentator izgovorio imena ekipa koja se susrecu, iako su full licencirane.. Cak nije izgovorio nit imena reprezentacija
    - Do sada sam dao 4 gola gdje sam pucao van sesnesterca a golman je loptu ispratio samo pogledom, znaci nikakve rekacije ili pokusaja da je zaustavi nije bilo (igram na predzadnjem nivou tezine)
    - Odbrana cesto grijesi, mnoge tekme je to presudilo, jednostavno mi "dodaju" loptu .O golmanima da ne pricam, RIJETKO kad uhvate loptu, za 95% lopti se bace ko macka i odbiju je, nakon cega prileti moj igrac i cao
    - Nove kamere su dobre, od one "My player" se zavrti u glavi al covjek isto da igra kakav 3rd person RPG, shega je za probat. Svidja mi se pozicija kamere na onoj "TV" kameri.
    - Samo engleski komentator? Ja ne nadjoh nigdje da biram drugi jezik za komentatora (nemam Rip ili slicno, full verzija je u pitanju)
    - Reakcija publike (zvuk) kad postignem go u gostima - nema je. Ono, zabijem go i kontam jel bio offside jer vidim stadion navija istim "tempom", nikakve promjene.
    - Pohvalit moram izgled trave i modela igraca u replay-ima. Meni je takodjer pregledan.
    sve u svemu, da se igrat al' ima i dosta stvari koje smetaju nekome ko igra WE/PES od prvih nastavaka na PSX-u..
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ovo je vrh ako su stvarno ovako optimizovali PES 10 online igranje :

    4-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 96kbps or more

    3-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 80kbps or more

    2-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 48kbps or more
     
  11. JaLa

    JaLa Komšija

    manje vise slazem se...

    jedino, sto si rekao za gol u gostima. Mozda je i realno da nema navijanja, jer u gostima bude svega mozda 10% il nesto vise navijaca gostujeceg tima :)

    Dobro je uradjeno sljedece, kada se blizi kraj utakmice, bilo koji da je rezultat. Ako gostujuci igrac vodi loptu, cuju se zvižduci domacih navijaca, i to atmosferu pravi ;)
    Komentator je ......... ne mogu koristiti takve izraze. Pogotovo sto sad za sad ima samo engleski, nadam se talijanima ili spanicima :)
     
  12. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kad igra BiH u gostima, samo 5% fanatikosa je glasnije od 95% navijaca u Genku, zato je to veliki propust, hocemo slavlje kad padne gol u gostima :mrgreen:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma ne mislim da trebaju da podivljaju navijaci domaceg tima kad igrate u gostima. Al nema ni onog "oohhh", nit ima da se stisaju, ono, ko' s*ebu se, ne promjeni se ton ni 1%, zato sam se stvarno par puta zapitao jel' mi ponisten go zbog ofsajda ili sta vec :roll:
     
  14. JaLa

    JaLa Komšija

    jedni su BH Fanaticosi :)
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    cujem da je PES 10 online predobar.......koliko i gdje kosta PES 10 najjeftiniji :D
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    evo i mojih utisaka...

    pozitivno:

    - grafika, gameplay, motion capture, izgled menija, uvodne animacije i kompletna prezentacija, liga prvaka i kup uefa, optimiziranost;


    negativno:

    - slab CPU AI - dodavanja u nedogled, vraćanje lopte unazad, slab presing, kao da CPU uopšte ne pokušava gol da zabije, prelagano dolaženje u šansu, prelagano oduzimanje lopte CPU kontroliranim igračima (demo mi je mnogo teži bio), zatim komentatori (godinama već isti, dosadni i loši), reakcije publike (navijanja slaba).


    zasad toliko ;)
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jel istina da nema laznjaka :?:
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje da zbavim patch za nashu repku?
     
  19. JaLa

    JaLa Komšija

    Laznjak, ako mislis na onaj klasicni kocka+X (šut + pass) - IMA
    ili ako mislis da igrac koji vodi loptu improvizira faul (L2 + L1 + R1) - IMA i to
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pesedit.com