Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    to druze pravo si me obradovao!! jel sam bio nacuo da ih nema kao sto ih nije bilo u demu!
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  3. igor.g

    igor.g Komšija

  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Ima li kakav peč za bundesligu?
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sinoc sam odigrao 4-5 utakmica protiv AI-a, dubioza, kao sto je vec neko gore rekao dodaju se u nedogled bez obzira na rezultat, svaki tim igra potpuno isto, vise necu ni paliti ako nema nekoga od kolega da igra protiv mene :D
     
  6. JaLa

    JaLa Komšija

    Ali je sada taj laznjak pravo tesko izvesti, odnosno, nije tesko izvesti, nego nece niko "proletiti/pasti" na taj fazon. Golman padne, ali ponekad :)
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja sam to napisao i, nažalost, svaka nova odigrana tekma potvrđuje to... AI je u pes 2010 katastrofa. nikad lakši soker u životu nisam igrao, dosad mi komp gola nije zabio. samo se bezveze dodaju, dođu do šesnaesterca pa ili centriraju na glavu mojih štopera ili opet vraćaju loptu nazad. i tako u beskonačnost. a kad se desi slučajno da opucaju, svaki AI šut ili pored/preko gola ili direkt u mog golmana. pa demo je bio teži od ove full verzije.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    tu sam prestao čitati :lol:

    šalu na stranu, hoće li i kada izaći za ps2, ovaj za pc sutra ide na instalaciju.

    EDIT: google.com kaže 4. novembra izlazi za ps2 ;)
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi nabacio sam PES i kad ga pokrenem samo mi loading stoji sa onim zvjezdicama dolje u lijevom cosku. Sta da radim. Ne mice odatle.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ponovo instaliraj
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Najgori pes do sada..
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Are u for real? :smt006
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Fakat.. totalno sam se razočarao u pogledu AI :|
     
  14. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Jos nisam nabavio full igru ali po demo-u bi rekao bas suprotno. Najbolji PES so far.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    samo po težini igranja protiv CPU-a je najgori, to stoji...

    u svemo ostalom je dosad najbolji...
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    demo je čak na proffesional levelu jedno 3 puta teži od full verzije na top levelu... to ti je dovoljna ilustracija...
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    je li moguće da će kakvim patchom ispraviti taj problem sa AI-om?
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koliko sam ja upućen, to je moguće ispraviti OF tweakom...

    ali se nadam da će to konami ispraviti u nekim offline patchevima... dosta raje se već žali da previše pažnje poklanjaju online segmentima igre, tako da je AI protiv CPU-a prva kolateralna šteta... i to je nedopustivo...
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ako ce online biti dobar, nek offline bude kakav hoce sto se mene tice :)
     
  20. JaLa

    JaLa Komšija

    Soccer se nikad nije ni igrao protiv CPU-a (jedino mozda malo trening, zbog blage stele) ;)

    Uvijek sa rajom/internet klub/online