Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Podrzavam Zlaju 8)
    Igra je dobra, naravno moze bolje, ali.... :)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I ja bi je podržavao da istresem lovu za origigi naslov ko zlaja. :smt003 Nebi ni jednoj mogao manu naci. :lol:
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    evo nečega što bi moglo malo poboljšati igranje:

    PES 2010 Superstar Tool

    This tool made by master 222 allows you to select the Match Level "Superstar" in Pro Evolution Soccer 2010. Load your "PES2010_OPTION.bin", select the match level and save. Click on Read More to get the link or get it from here http://www.moddingway.com/news/552.html
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    cheat :lol:
     
  5. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista


    Hajde ako neko ovo proba nek kaze valjal cemu...nemam zivaca da testiram stvarno...
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe hvala na komentaru druze , od velike mi je koristi, dakle mi na ovu igru gledamo iz potpuno drugacijeg ugla...sve je to pitanje ocekivanja i individualne filozofije...tj psihologije..

    evo npr vidim ovi sajtovi sto ocjenjuju igre i sto daju niske ocjene uglavnom se zale da nema napretka, sto obecanja nisu ispunjena i slicno...ja opet gledam na igru kao da je sada pala s neba.... ne interesujuci se sta je bilo prije i zahvalan sam konamiju sto su se sjetili i udostojili da naprave nesto ovako pa makar bilo puno nedostataka, ja ne smatram da su oni duzni i obavezni bilo sta u igri poboljsavati i unapredjivati :)

    i da svake godine bude losiji i losiji pes , za mene je konami svjetska legenda i izumitelj prvog reda :smt007 koji zasluzuje svaki respekt

    I nastojat cu im se oduziti koliko je to u mojoj moci, mozda cak time da kupujem nova izdanja bez obzira da li su smece ili slicno...

    cak da je namjerno naprave losijom opet cu je ja nabaviti i pronaci neku korist za sebe...ne smatram da su bezobrazni i slicno neka radi sta ko hoce u svom zivotu....

    uglavnom nelogicno je sto fifi daju 10-ke samo zato sto se trude i nesto kao napreduju a konami kao ponavlja istu pricu svake godine hehe..

    u stvari nije nelogicno nego je samo pitanje kriterija ....i u tom smislu nista ne znaci ocjena za pes 6.5 a za fifu 9.5 jer cu ja kupiti i igrat pesa zato sto je po mojim kriterijima bolja igra za poigrat a sto je ovaj dao 6.5 zato sto on nije odusevljen pomacima i neispunjenim obecanjima to je njegova stvar i na taj nacin on samo obezvredjuje sebe u mojim ocima odnosno njegove ocjene za moje potrebe nece imati relevantnu tezinu

    druga glavna optuzba je nedovrsen proizvod... pa koja je to igra dovrsen proizvod..uvijek moze bolje i realnije.....i to je opet filozofsko pitanje kriterija... gdje je ta granica na kojoj se neki proizvod smatra dovrsenim.... za mene je bolje da je neki proizvod nedovrsen a da ima sjajne pojedine ili u najmanju ruku kljucne mogucnosti, nego da je dovrsen a da je ogranicen u svakom pogledu ili u kljucnom aspektu....

    Uglavnom sve me ovo podsjeca na ljubav prije i poslje braka....dok se mladi tek upoznaju i zabavljaju i ne upoznaju dobro sve je super, a kad malo prodju zajedno razocaranje nastupa :) ocekivanja rastu, prag podrazaja raste i to je tesko pratiti i ispuniti apetite....sto ne znaci da svaki od njih ne moze biti dobra osoba za nekog drugog....i makar na odredjeno vrijeme.. . :smt007

    Sve u svemu ja odabirem da budem srecan i zadovoljan sa novim pesom i da uzivam i okoristim se njime koliko god je moguce, a imam precih stvari u zivotu da im trazim nedostatke i mahane :) u stvari kad bi se htjelo tesko da bi covjek nasao zadovoljstvo u bilo cemu na ovom svjetu jer malo sta je ovdje dovrsen proizvod....
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas malo cudan pogled na ovo sve, al ovo ne shvatam: dao si lovu i za NBA 2K10 i za ovaj PES i obje igre ti ne daju rahat igrat online, zezaju te. I to je nedovrsen proizvod. Isto kao da kupis auto i kazes radi sve extra, al ne radi rikverc kako treba. Pa nije to - to, i nemozes govorit kako je sve extra i bajno - kad nije :roll:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Joj Zlaja uljepsas mi dan svaki put :D
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ljudi hvala na ogromnim komplimentima :smt007 , Vedo, zivot je umjetnost, biti srecan je umjetnost, pravom umjetniku dovoljna su najprostija orudja i on ce nacinit remek djelo kojem ce se najucenije glave diviti, a covjecanstvo slaviti i obozavati, a razmazeni umjetnik, bez talenta i prije svega Bozijeg dara, moze imati sva sredstsva i tehnologiju na raspolaganju i nece napraviti nista vrijedno paznje... :smt006
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Zlaja, kralju, svaka cast!
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    u igri ne vidim tu opciju a i mozda iz control panela moze btw izgleda da je to definitvno znacajka igre premda kad uzmem tastaturu izgleda mi kao da bolje/brze reaguje ili je to mozda sto sam uvijek bio tastaturas, a sada igram sa padom -nesto mi draze( a ne sto sam kupio pa da ne propadne :) .
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Ako igra valja, onda valja. Nema tu puno filozofije.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    zlatane ti se ubio za politicara ;) de se uclani u kakvu stranku,tamo bi puno bolje prosao,ovdje ipak treba bit realniji i rec ako valja valja,ako ne valja,trazit cemo nesto bolje ;)
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eh drugari moji dragi i predragi... lijepo je da ste tako odlucni i odrjesiti, no meni licno se cini, a svakako mogu biti u krivu, da su rijetko stvari u zivotu tako crno -bijelo postavljene i cini se da je takav stav recept za nesrecu....ja npr kad odlucim da cu danas biti raspolozen i da cu uzivati u zivotu, da necu dozvoliti da mi male smetnje( a ni velike!) nametnu los ritam i losu vibru, Hvala Bogu, nisam radio statistiku al otprilike, tako mi i bude....
    isto je tako sa ovim igrama...

    ako ti se neka igra svidja tesko ce biti da je savrsena, vec je prije slucaj da si zazmirio na njene mahane i nedostake a koncentrisao na ono sto te ispunjava i u cemu uzivas

    to je neki moj individualni recept i formula za nekakav uspjeh lako moguce da je takav stav bezvrijedan i cak poguban za neku drugu konstrukciju licnosti....jer je svako cini mi se svijet za sebe , i sto nekoga pali to drugoga gasi...

    eto jucer sam tako uzivao igrajuci pes 2010 ,osjecao se fantasticno i ispunio svoje vrijeme tako dobro(!!), ma praznik za oci, usi, dusu i um... grehota bi bila da nije tako i da sam se koncentrisao na neke probleme i mahane ove igre...

    Cak stovise , ako igra ima mahana ili ako sam dozivio neki gubitak u zivotu, zadnje sto mi treba je da se koncentrisem bas na to, te da tada ocajavam radi toga, kukam, budem nesretan, nezadovoljan i slicno, naprotiv bas tada je potrebno biti sretan tj. fokusirati se na pozitivne strane dogadjaja, a njih u ovom slucaju(a gotovo i u svakom drugom vjerujte mi) je toliko da se ne mogu nabrojati!

    no kao sto rekoh moze biti da je ovo jako individualno... nekoga mozda ispunjava osjecaj da kuka, i ima potrebu ili cak uziva u tome da govori kako je povrijedjen, ugrozen, prevaren i slicno...kako je zivot okrutan i kako drugi ne brinu o njegovim osjecajima i kako su ljudi zli koristoljubivi i pokvareni....kako je prije sve bilo bolje a sada je sve iskvareno i slicno..za nekoga ne sumnjam sve je to dio nekakvog prociscenja i nacin da se nosi sa gubitkom ili sam sa sobom :)

    treci opet imaju razmisljaju potpuno drugacije itd
    Hvala na paznji i ugodan dan zelim!
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Online: Intel vs AMD

    Inace sto se tice ONLINE igranja desila se jedna vrlo zanimljiva stvar, kad udjete na servere odmah se vidi da ljudi ispred ili iza standardnog nicka dodaju sufiks ili prefiks INTEL ili AMD, naime smatra se da do pucanja konekcije(ili cesceg pucanja sad ne znam) dolazi ukoliko se ukrstaju ove dvije konfiguracije...bas me interesuje ima li to osnova ili je to generaliziranje na osnovu nekog premalog uzorka....
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  19. Vedo

    Vedo Moderator

    razlika je sto prije nisam ni imao taj patch :D
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kompletna bundesliga, sa svim igračima, popravljeni dresovi raznih timova, zatim neki bugovi ispravljeni, novi kitserver, itd, itd...