Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Budući da sam alergičan na bundesligu, netrebam ovaj update. :mrgreen: Zahvaljujem.

    EDIT: Jeli ispravljena boja brojeva na bijelim dresovoma nase repke?
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Online: Intel vs AMD

    evo sad je i zvanicno da su neki online problemi zbog procesora od razlicitih proizvodjaca, pa imaju posebni serveri sa oznakom I za intel i A za amd :)
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Re: Online: Intel vs AMD

    Nidje veze :D
    Jos malo pa ce biti da samo Intel procesori prave probleme, i onda ce na kraju bit istinita ona: "AMD je za igrace, Intel za profesionalce" :smt003
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jeste...
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Madball-e, zapoceo sam master ligu sa 1.1 sluzbenim patchom.. da li je moguce da sad naknadno stavim neki option file ili sta god je potrebno, da dobijem prava imena klubova i igraca, a da mi Save ostane?
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja mislim da je to moguce.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja koliko se sjecam da nije moglo u ranijim dijelovima, kako pocnes master ligu tako ti ostane, jedino ako su promijenili ali ne vjerujem...
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koliko ja znam, to nije moguće...
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nek backupuje save i nek proba, nema drugog nacina da se sazna.
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Bilo je price u vezi laznjaka (kocka + X ili Sut + dodava), da su to lose uradili.
    Blizu sesnaesterca, u 90% slucajeva, kada uradim (O+X ili Ubacaj + Dodava) ispadnu igraci, sto znaci da su taj laznjak extra uradili ;)
     
  11. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Na kojoj ti tezini igras? Meni laznjak izgleda ko da su taj dio animacije isjekli...

    Odigrao sam dosad 45 utakmica, i proklet bio vec se navikavam na ovo... Rekoh negdje gore da cemo ga svi igrati samo da se malo prilagodimo, tako i biva evo.
     
  12. JaLa

    JaLa Komšija

    ja ga igram od kako sam ga dobio, ima bug-ova i gluposti sa golmanima, ali sve u svemu
    meni je igra dobra, igram na top player, komp. je "pametan i jak" ! Ne znam sta ostali govore, veze nema kada igraju protiv COM na top playeru. Bas su jaki na ovom level-u
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    :smt040 :smt043 :lol:
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo drugari moji da podjelim jos neke utiske sa vama, :D

    drago mi je da konacno ima vidljive razlike prilikom promjene takticko- strategijskih postavki...lako moguce to je subjektivan zakljucak i trebat ce vise vremena da se to provjeri ali evo sta mi se npr jucer desilo u master ligi... bio sam zapao u rezultatsku krizu i jedno par kola gubio meceve...ajde rekoh da nesto isprobam... stavim maksimalno defanzivne postavke, defanzivnu formaciju, igrace i taktiku, zatvorim se na svoju polovinu, i igram omiljenu igru- katanačo....kad gle cuda sljedecih 5-6 utakmica odigrao sam bez poraza.... u ranijim pesovima ovako nesto tesko da je bilo moguce i niej davalo neke vidljivije rezultate, barem za mene, i kakogod sam ja njih poredao igra se otprilike svodila na isto...

    jos jedan detalj

    ako bi me neko pitao da navedem jednu jedinu najznacajniju razliku izmedju ovog i drugih pesova to je znatno teza kontrola igraca, prije si mogao smotati sa igracem i promjeniti smjer lake sale, a ovdje vec minimalni pomak u jednu stranu cini nemogucim brzo pomicanje u drugu, bez da igrac bude vezan prethodnim potezom tj na njega prvo mora 'djelovati' inercija ili momentum ili sila kretanja u prethodnom pravcu- ne znam kako da se izrazim ....i to je to sto daje jednu vecu realnost ovoj fudbalskoj simulaciji
     
  15. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    sto se tice tog detalja to sam odma primjetio a da te pitam jesil primjetio jos jedan detaljcic ?
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija


    koji ? :) ima ih mnogo, ali eto ovaj kao da dominira, zato sam ga istakao :)

    pohvalio bih takodjer novine u master ligi, pravi novac, zatim omladinski pogon, coach, klub navijaca, kondicioni trener, doktor, razvijanje pojedinih odlika igraca i pozicija i ostalo ...dosta realnije i veci uzitak u vodjenju kluba....
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    controls still lagg like shit :smt005 :smt005

    Ocekujem da to vise poprave u nadolazecim patchevima, stvarno me iritira :?
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Poceo sam da igram Become a legend sa nasom nacionalnoscu ali evo gledam kvalifikacije za euro i nema nase reprezentacije, bug ili posto nismo licencirani nema nas??? :?
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja ne vjerujem da je to lag nego feature...i mene nervira, ali gotovo da sam se navikao, moc navike je ogromna i uvjek me fascinira kada dublje promislim o tome...
     
  20. zalizani

    zalizani Aktivista

    Ja igram 2013-2014 sezonu i nisam dobio poziv, a na početku igranja je BIH bila posljednja u grupi sa Engleskom i Danskom... ne znam ko je bio treća reprezentacija.
    Bili smo zadnji sa tri boda, međutim nisam dobio poziv.
    Možda postoji način da se kroz editor ubaci BIH umjesto neke desete selekcije.