Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zar su ukinuli Konami Cup, nema nigdje da se moze igrati sa custom brojem ekipa :?
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    moze li mala pomoc za master ligu? 3-4 igraca su mi dobila crni/ljubicasti condition i nikako da se poprave evo vec jedno 7-8 termina ...sta da radim .... 1-2 put sam ih ostavio na kupi i otada su zapali u to ljubicasto stanje ...
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo skontao sam, u Community se pravi custom cup, skupilo nas se 5, bit ce zivciranja :D

    @Zlatan: ne znam
     
  4. zalizani

    zalizani Aktivista

    Pokušaj sa uvođenjem pomenutih igrača u drugom poluvremenu zadnjih pola sata. Iduću tekmu će da poplave, nakon toga pozelene i etc. :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    imam instaliran 0.6 patch sa pes edita, koja je procedura da instaliram najnoviji? treba sve od 0.6-0.8 bez reinstalacije? gubi li se save fajl?
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    naravno da ne treba. svaki pesedit patch je sam za sebe, osim ako kraj naziva ne stoji dodatak "update"... ali moraš skroz obrisati prethodni patch, tj kitserver moraš izbrisati. znači treba ti samo 0.8 i update 0.82 i to je to.

    inače, na evo webu piše da najnoviji nvidia driveri (još su u beti) dosta poboljšavaju pes iskustvo, nema sjeckanja (ko je imao), nema crashiranja (isto ko je imao), itd...
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    imate li osjecaj da Vas pes tj. pc protivnik ponekad vara? tj da sebi dopusta stvari koje vama ne dopusta :roll: npr brze i bolje reakcije igraca.... imam osjecaj da kad stvarno hoce da mi da go ili da me nadigra da nista ne mogu uciniti protiv toga :smt003
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Tipicna reakcija loseg igraca. :smt003 :smt006
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Pa daj druze pomozi onda :smt003 , kako da se unaprijedim? daj koji tip, strategiju i taktiku... :smt006
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    tacno je ovo sto zlaja kaze haha

    desilo mi se to par puta na cl recimo

    igram sa wolsburgom top player laganica osvojim
    dok recimo uzmem bordo isti cak bolji od wolsburga i samo u zadnjih 10 minuta me tako stistnu da ne mogu nista.... i izbace naravno nije bitno protiv kojeg tima
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To je oduvijek bilo u PES-u, ne primjeti se sa jakim ekipama jer otpuses top player lako ali kad igras master ligu sa nekom slabijom ekipom tacno vidis kad odluci kompjuter dati gol da ti nema spasa.

    Inace 2010 mi se sve manje svidja, golovi padaju samo na ekstra glupe nacine dok su golmani gotovo nesavladivi iz normalnih situacija.
    Suci su katastrofa teska, vec 5-6 puta mi se desilo da idem potpuno sam na golmana i kolega me namjerno skrsi sa ledja i dobije samo zuti :?
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    ja sam danas sa jaranom igro 3 sata na ps3 ovog sokera

    jedno 5 puta sam ga zvekno u kaznenom po nogama i nista .... penala ni govora
    jedno 5 puta mi je opuco po po gola i golman nije mogao odbranit iako je bija tu...
    ocjene su smijesne haha tores slab skroz roney zivotinja ronalno presmijesan
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Isto sto kazes za golmane, puse po sred gola ko nenormalni, ja upalim replay i tacno se vidi kako lopta prolazi Valdesu kroz stomak :lol:
    A izvade fine i jake suteve uz stativu za koje ocekujes da budu gol :x
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    hvala care probat ću :smt006
     
  15. Elegance

    Elegance Aktivista

    Jeli iko skontao da kako se ponudi vise za nekog igraca u master ligi? Ili samo ja nisam skontao.. :D
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa to se desava cesto i u pravom fudbalu :smt003
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa kliknes na ongoing negotiations pa onda na igraca pa na change negot.conditions ili tako nesto
     
  18. Elegance

    Elegance Aktivista

    Nigdje toga change... :S :S
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ah cekaj malo ako se dobro sjecam mogao sam samo traziti vise za svog igraca, a nije bilo opcije da se nudi vise ako dogovori oko trazenog igraca propadnu
     
  20. Elegance

    Elegance Aktivista

    OK

    ma ja nikako da dobijem da ponudim vise :(