Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. neko

    neko Aktivista

    napravis novu temu u oglasi->softver i igre i cekas kupce. ovdje ce se samo bezveze spamati.

    zna li ko rijesenje za moj problem? :(
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne igram master ligu, tako da nemam pojma. ali znam da je nešto popravljeno novim oficijelnim patchom. skini pa probaj.

    btw, danas izlazi novi pesedit patch, v1.0. www.pesedit.com
     
  3. neko

    neko Aktivista

    :) hvala, pozdrav!
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. dzenson

    dzenson Novi član

    pozz raja imam pitanje jedno.

    prijatelj mi je spojio svoj komp sa SONY LCD-om. graficka mu je HD 4670. e sad on hoce kad pokrene pes 2011 da mu igra bude samo na LCD-u a ne i na monitoru. probali smo sa extended display, nastimali u onom control centu za graficku ali kad prenesem prozor u kojem je pokrenut pes2011 na extended display i kliknem za full screen soccer se pokrene na oba display-a.

    pa eto ako neko zna rjesenje ako ga uopste ima bio bih zahvalan.

    pozz
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zna li neko zasto mi se kada igram pes 2011 svako malo zastopa igra i refreshuje monitor? Naime radi se o crt monitoru 1024x768 rezolucija a graficka je 4670 1gb ddr3. Mislim igra ide glatko i samo na jednom zastopa i uradi sam refresh monitora. :?
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    kako me živcira novi pes kad igram sa jaranima na ps3 to je nemoguće... izgubio sam živce psovao od do radi glupih sitnica. npr. skontao sam da je g. neville najbolji bek na igrici! nema šanse da ga pređeš bilo sa patom ili ibrahimovicem! prejak je prebrz, guli po krilu ko da je cafu nedo bog a centaršutevi su mu ala beckham!!! od 10 100% šansi iskoristim možda 1 uvrh glave :mad:
     
  8. neko

    neko Aktivista

    ma mene nervira sto ne mozes u trku dobiti ni jedan duel. protiv kompa naravno kad igram. onda, kad trcim brzo i naglo stanem, protivnicki igrac nikad ne protrci, vec stane u korak sa mnom i uzme mi loptu uvijek. minus je po meni i to sto kad igram na "top lvl-u", nije racunar jak, vec mene pogadjaju sve sami pehovi. mesi 10 puta suta unutar kaznenog i uvijek stative, precke i fule. kad igram ML, ako sam izabrao najnizu ligu, ne kontam gdje u postavkama da podesim da mi klub napreduje iz u jacu ligu, tako da sam dva puta bio prvi i onda odustao, a sto se tice tih ML utakmica, imam osjecaj da protivnicka akcija nekad traje sve dok ne dadne go.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    tako je to izgleda na pesu uvijek bilo
     
  10. neko

    neko Aktivista

    da, ali igrati s rajom, neprocjenjivo. xD
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma je*o sam sve po spisku kad igram s rajom ps3 al izgleda skonto sam dobitnu formaciju ne mogu mi pera odbit, izgubim mozda od 10 max dvije:

    ---------ibra--------
    pato-----------binho

    -------cassano------

    --pirlo-----ambro----

    zambro-nesta-ts-abate

    --------abbiati--------

    s tim da su pato i binho ss a cassano amf. sve postavke na default!

    evo opet sam instalirao pes, malo vratio živce :) pa ako može preporuka za zadnji peč sa transferima, stadionima i ostalim, jel sa pes edit ili?
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nemaš boljeg od pesedit patcha. stvarno je ono što bi rekli top notch patch.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nema šanse da pokrenem novi pes na windows 7 nakon formata. Kod mene je ona verzija :S
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Izbacuje ti kakve errore? Ako ima ko od raje org za PC da razbacimo koju :) ?
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Za par dana stize origigi pa ti javim na pm
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Odakle si kupio, ili ono sto me vise interesuje koliko para je bio :)
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    skini .dll fajlove koji ti fale.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dosad sam uspio 2 puta dati gol sa golmanom :D
    Baš mi se desilo protiv jarana na ps3, 90min na isteku, korner za moju ekipu, gubim jedan razlike dolazi golman u 16-ac najviše skače pošto su golmani visoki lol i postiže gol! Doduše jedan sam i fasova, Buffon me kaznio :S
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    mene pes nervira jer ne znam penal izvesti, niti braniti. šta god da pritisnem lopta ode previsoko, a kod branjenja golman se haman i ne pomakne. zato fifu više igram.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Za branjenje nebi trebao imati problema, jednostavno kocka i izaberes stranu (ako igras protiv igraca) onda gore i dole (lijevo/desno protiv kompjutera) zavisi koju ti kameru baci.

    Sto se tice sutanja penala, stisnes kocku - manje vise nebitno koliko jako i onda 1-1.5 sec na zeljenu stranu "uperis", pustas i eto ti gola.


    -- Jel stigao kolegi PES da razbacimo koju? Jos veceras sam aktivan jer sutra putujem na fakultet? :)