Prvi racunar

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by heroic, Feb 14, 2018.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da je to taj. Sa desne strane je bio pistolj i kad ubacis negdje kuglu, ona predje u pistolj i sa lijeve strane gadjas nake mete za extra poene. Ovo sam igrao dok sam zivio na Mokusnicama, ona dva velika solitera iznad gdje se sad odrzava UBM turnir. 90te su u pitanju. Poslije rata. :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da. I ja sam to šutao devedesetih u osnovnoj. Zato pitam jer nisam znao da je bio jos jedan T2 u Zenici.

    Gun je desno a lijevo zapravo gadjas helikopter za multi-ball:



    Na 1:05
     
    Patton2410 likes this.
  3. heroic

    heroic Komšija

    Jesam ubo temu alal mi vera :D

    Ja sam dosta tih stvari propustio, arkade, fliper, stare konzole...meni je to sve pocelo sa PlayStation-om kod komsije, par godina poslije dobijem PSone, ubrzo izasao PS2, ja sam tad vec usao u PC svijet :D
     
    Esh likes this.
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kad ti donese N73 haha. Bilo je cudjenje kao da smo vidjeli Alien mothership live. Drmo se CS u lanu, mapa Mansion, kasnije se derale novije igre. Ali nije mi jasno da se 15 godina mogla igrati jedna igra i jedna mapa.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Joj i mi smo samo mansion godinama u LAN-u, pa samo cujes dobacivanje "kanalizacija, merdevine, straznja" :D U CoD-u Carentan naravno, a u Halflife mapu Crossfire, pa je bilo "nema crossbow koristit" :D Sutao se i Empire Earth, Warcraft 3 jedno vrijeme, odma uzmes 5 sati vremena, znas da nema ustajanja.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sve što si trebao jeste dodati @bihnet ili bihnet.ba na username kada se konektuješ i to je to..

    Nek me neko ispravi ako griješim, znam da je sigurno išlo @***** za freezonu.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ih freezona je bila glavna...ja sutao Counter Strike preko bihnetovih servera i skidao filmove i sta sve ne
    a to me najvise nerviralo,ti osteceni rar fajlovi,pa kasnije bilo upustvo sa quickparom da se poprave
    pa radio stanice bile u freezoni

    cim izadjes sa freezone,odmah te po usima udari bandwith...ja redovno prekoracivao 10-20 KM racun ali to prekoracenje sam moram ja placati :D
    tacnije brat i ja popola :D

    a bio je i neki chat klijent na bihnetovoj stranici...meni je to najbolji chat i najvise sam se zezao bas na njemu...mogla se i kamera upaliti,mikrofon a sve preko freezone ...pa kada nam dodje jedan svirac sa klavijaturama i vjezba pjevanje...pjeva po 3 sata preko kamere a ovamo dar mar hahah
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kad ukinuse gige i uvedose flat na ADSL ljudi mjesecima spremali diskove i listu sta Ce skinuti haha
     
    heroic likes this.
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma da nam samo ukinu torrente i slicno kako bi se opet pojavili cd shopovi i videoteke :D

    Sjecam se kad odem na koridor/arizona prema Brčkom pa gledam njihove CD shop zinem sat vremena ne znam da uzeti :D

    Kako proleti vrijeme, kako ce to sve izgledati za 15-20 godina, nadam se da ce forum biti i tad aktivan :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
    Sena and heroic like this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa slabo ima mladje raje na forumima...bas bas slabo...tako da mu i nije bas svijetla buducnost :D
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Svi nesto po facebooku i instagramu, slabo forumi. :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ne treba zaboraviti da se sutao i Quake 2 u LAN-u. Kasnije izasao Quake Team Arena koliko se sjecam. Obavezno dogovor da nema luncher koristiti, pa te neko pukne iza coska i tad krene makljaza :D a sto se tice free zone, trebalo je dodati @bihnet na username cini mi se. Bio je i app s kojim si se mogao lako prebaciti u free zonu i obratno. Bilo je svega na FTP serveru. Ne znam koliko ste vi koristili satelite download :) kad je brzina neta na bihnetu bio 1Mbps, ja sam preko satelita skidao u prosjeku 500KBps. Koristio Skynet 2 karticu :) kvaka je bila da si morao u najavama pratiti sta ide u kom vremenskom periodu. Inace skidas gluposti koje zacas napune HDD haha. Skines 5GB obicnih jbenih slika za pozadinu :D kako me to samo nerviralo :D jaran je skidao 24/7. Bilo ljeto i grijao mu se PC a lik kraj PC-a montiro ventilator s hladnjaka od yuge hahahaha :D :D
     
    forzamilan likes this.
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sad je doba jale brata i bube haha
    COD2 znalo se do zore u lanu.
     
    aNaToMiC ! and Esh like this.
  14. veki81

    veki81 Aktivista

    Sjecam se COD4 na free zoni. Sjecam se nesmijes pisnut adminu na serveru :D, ako te banuje vjesaj se nemas gdje igrat.
     
    forzamilan likes this.
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma bio je sajt/forum game.com.ba tako nekako, gdje si mogao ganjati drugog admina da ti skine ban :) obicno su admini bili papci, jer su to djeca od uposlenih u bhtelecomu :D ne mozes mu nista haha :)
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci sulu je dijete uposlenika telecoma? :D
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Lisnjak Admin jel tako haha
    Ja bio na wireless provajderu i banuju na bihnet server cod2 komplet subnet od mog ISP navodno neko cheatao ja zalosti braco.
    Onda COD2 pa skripte za garand, pa glitchanje ko je imao lock 250 fps ili bindas fps 333 na par sekundi da te server ne kika i jos vise glitchas bio si faca haha
    Radi pesa i hodje su kod mene psovale haha bilo je i zamalo fizickih obračuna a legendarni turniri i sad se prepričavaju. Ja jarana dobio i uzeo 3. Mjesto i nakon vise od 10 god i sad zna prigovoriti nisi smio Ronalda ubaciti jer smo se dogovorili haha. Imali smo jedno vrijeme drzavnog prvaka u pesu jbg dodje zima nemas sta nego pes :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    joj ti chitovi i sranja...ja znam nekoliko admina koji su bili admini na raznim serverima a palili chitove pred mojim ocima
    ja mislim da sam jedini igrac CSa koji nikada nije ni skinuo chit na komp a kamoli ga pokretao
    ovi admini sto ih spominjem su vecinom wall hack koristili ...debilizam
    ja sam bio dobar i bez chitova i sa misom od 5 KM...dok sam igrao cs,misevi mi bile katastrofa ...ali se nekako navikne i onda mis nije usko grlo
    ja znam da nisam mogao online pucati nista osim cs-a,jer mi je komp bio ocajan uvijek i kasnio par generacija za aktuelnim igricama hah
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    Kaže kabadahija "Nemoj slučajno da bi neko više AWP uz'o!!!"... Neki biser uzima AWP i rokne ga... Samo vidiš pepeljara leti centimetar liku pored sljepočnice... i onda ovaj pošto ga je fulio ustane i počne ga šutat'... ta dobra stara vremena... :D :D :D
     
    heroic likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je taj. Bio i kod nas, samo nas bio malo defektan, bila je sansa da ce te struja opalit. :D Svejedno raja nije silazila sa njega.