Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Neso

    Neso Komšija

    To stoji, pogotovo ljudima poput mene, koji samo predju SP i ostave igru sa strane. Ovu generaciju sam kupio GoW, RDR 2, TLOU 2 i Days Gone po punoj cijeni i to je to. Sad kontam da uzmem RE 3 Remake, mislim da je $30, ali mi je i to zao dati. Cekacu Black Friday dealove pa je maznut kada bude $15ak :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    EL NINO CFC likes this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znaci hiljadu marki disc model.

    ako ostane ta cijena i kod nas.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako bude 400 Eura + nameti u Domenici u Sa... mozda se uzme PS u BiH prvi put nakon PS1.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ne pada mi napamet kupovati prvu seriju konzola. Uvijek zeznu nesto i prvi modeli "izginu". (PS3 i ps4 cist primjer)

    A realno, nema niti jedan naslov koji me privlaci da uzmem. Neka ovog PS4 Pro-a jos neko vrijeme.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Što je najžalosnije ja jučer prodao ps4 pro, da sam znao da će Miles Morales, a pogotovo Horizon Forbidden West biti i na njemu vjerovatno ne bih ni prodavao. Kako smećarski potez od strane Sonya. Microsoft je fino krajem prošle godine rekao svoju strategiju, nisu ispali hinje kao ovi.
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovi su odradili pod pritiskom ps4 korisnika. Imali su svu namjeru samo na PS5 izbacivati, ali kad su to objavili raja pocela plakati po obicaju, i onda promjenuli politiku. Mada mislim da ce ovo biti samo za odredjene naslove ne za sve. Sumnjam da ce GoW biti.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    U rvatskoj 3k kuna jeftinija verzija, super cijena.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ima i kod nas

    [​IMG]

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Santa isto nudi Sarajevo

    Barem na klix forum raja vec narucuje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Pokusavam shvatiti cemu hype oko PS5 pre-ordera sada, volio bi da i mene uhvati :) Cemu se tacno radujete da cete igrati na njemu u novembru?
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sancta i creed iste cijene. Po 100km skuplje nego vani, prihvatljivo. Nesto raja govori da ce biti jedna tura do marta konzola zbog korone i da zato navaljuju sa preorderima.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja danas idem u Target da rezervisem digi verziju.
     
  16. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Super cijena, kako je ovo lijepo vidjeti za promjenu :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PS4 igrama. :D

    Btw DE izađe 720KM preko UK Amazona, tako da ću ići tom 'rutom'. :cool:
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Demon's Souls mi je bio vrh, vjerovatno bih s gustom igrao, iako remake igre ostavim poslije par sati. Spiderman isto vrh bio. Prije svega bih probao neke igre sa PS4 u 60 fps jer Pro nemam, a dosta igara ima otkljucan FPS. A kad bi bio kakav 60fps patch za Bloodborne, za to bih vec i godosnji uzeo :D Kako god, prvo instaliram GoW da igram na 60fps.
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Lego preorder u targetu za digi verziju. Bye PC
     
    Esh and Patton2410 like this.