1. Decerto

    Decerto Komšija

  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Glavno da su smradovi iz Apple-a dali kljucne i licne informacije.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Valjda pao dok je kupovao nesto na itunesu ..lol.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ode sve u honduras

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Koji tracker imamo sad da je normalan? :D Sa TPB sam presao na KAT, i onda ovo pade i vidim i dalje je dostupan ali sad iz nekog razloga trazi da se registrujem, a za to nema šanse jer su godinama sve radili bez toga i ovi magnet linkovi su super, i sad odjednom registracija... Malo čudno :D
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    thepriate bay je opet donekle OK, neko večer skidho Jungle Book i Nice Guys u full hd-u.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    TPB se nije uspio nikada vratiti nakon onog pada. I ja sam tada presao na KAT koji je bio odlican za friške torente. Nakon prikazivanja, serije budu UP za sat dva jednako kao i eventi poput UFC-a itd. Sada google pa sta nadjes ali je šit jer ne znas ko je fake obzirom da je KAT imao ikonicu za legitimne uploadere. Ima i TPB ali je baza stvarno mala dok nema nacina da se torenti filtriraju po datumu kao sto je nekada davno bilo.

    Mozda sada extratorrent zamjeni kat. Who knows..
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma uvijek ce biti nesto novo, sta se sikirate.
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    ma KAT je bio vrh,od samog izgleda stranice,do foruma,achievementa,brzine postavljenih serija,igara,filmova...ove ostale torrent stranice izgledaju kao da su jos uvijek u 90-im.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Probaj rarbg
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    meni extratorrent beton za sad
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Slabo sma ih prije koristio, vecinom se rarbg filmovi gledaju. Kako si ih spomenuo, malo sam prelistao novije stvari i ima sadrzaja pa cu pratiti kako ide upload. Vidim ima i ovih novih probijenih igara. filtriranje po datumu mi mnooogo znaci. Hvala za napomenu.

    Samo im je sajt ludnica brz. Ne znam kakakv je ono hosting.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Slovenacki Partis je beton. Jest da moras i seedat, inace budes banovan, ali dwn. je uvijek max, i kvalitet odlican.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: RE: Re: SOPA

    Treba li invite?
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: RE: Re: SOPA

    Kad sam se ja registrirao prije 3-4 godine nije trebalo. Mislim da ne treba ni sada. Samo veoma su striktni oko toga da odrzavas 1 - 1 downloadano/uploadano. Ne mora biti ista stvar koju skines da je toliko i up... mozes npr film od 4gb, ako je popularan i raja ga skida, ostavis ga seedat, i on ti naradi 15-20gb. Uglavnom ima counter koji ti govori koliko imas skinuto a koliko up... ima dosta i free stvari koje ti ne idu u download u opste.

    http://www.partis.si/prva
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Pa valjda je to i cilj torrenata, samo se kod nas stedi na upload-u, mrsko ljudima biti seed, a da je kako da moze skidat full brzinom i da se torrenti odrzavaju u zivotu :D Skines film, ostavi ga kao seed makar dok ga gledas, nece ti crknut ruter.
     
  18. black

    black Komšija

    Ja sve seedam do 2.00 ratio. Ostavio sebi samo 0.5Mbita upload-a.
    rarbg je odlican za filmove , uvijek skidam ove ripove od 7-9 GB.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Koristi li ko vpnove kakve
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    Ja sam na ipt-u ima vec nekoliko godina, torrent klijent mi se pali sa racunatom i upload ne radi samo ako igram neku mp igru. Doduse od kako sam nabavio tv box manje skidam filmove ili serije ali sve ostalo je na seedu vec mjesecima i brisem samo ako mi nestane prostora na disku za nove stvari.

    Ipt zahtjeva pozivnicu ali radi sve punom brzinom bez ikakvih problema, da ne pratim forum ne bih ni znao da su toliki problemi sa javnim trackerima.

    Sent from my Alcatel Idol 3 using Tapatalk