South Park Hardcore Thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 1, 2008.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    Momci dobro dosli u klub, kad pogledate sve epizode bar tri puta onda ste sluzbeno clanovi South Park Hardcore grupe :D
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Puno ba :)

    Nego, imam problem evo. Prvo nekako mi cudan nacin kako gledat ep, prvo odem na Enisov link (ili direktno sa sps.com) i onda prvo neki pop-up blockuje (kad dopustim samo otvori southparkstudios.com) i onda otvori kao epizode, i dole se bira sezona i ep, i kad se izabere opet ima nesto "Click now to watch XXYY" i pri kliktanju se otvara novi prozor u kojem ep treba da krene. Samo sto ne krene nego mi javi gresku ovu: "Error loading stylesheet. RSL http://media.mtvnservices.com/global/fl ... 0.3958.swz failed to load. Error #2046" Imam dojam da nije do mene, al opet da pitam jel i kod vas tako, jer mi je ova sekvenca prema kojoj pokusavam gledat nekako cudna.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Probaj u drugom browseru.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Probo sam vec prije nego sto sam postavio pitanje :) Isto je i u Firefoxu, a inace sam na Operi.
     
  5. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Probaj reinstalirati firefox, stranica je dugo bila beta verzija i provjeri adobe flash player.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ah evo, do toga je bilo. Nisam obraco paznju na Flash player, konto haj najnoviji je, a bio 9. Ide :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    scat lololol

    [​IMG]
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Odlicna finalna epizoda sezone, sad opet slijedi dugotrajan post. :(
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Ma tanko je ovo za finale, barem kad pogledas unazad par sezona kakve su epizode isle..
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

    Haha dobra epizoda :lol:
    Kolika pauza slijedi sad?
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pregledao sam zadnju sezonu do kraja. šta da kažem? jedva čekam novu sezonu. evo i meni jedne omiljene kompilacije TOOK YEH JEEERRRRBB :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Esh

    Esh HWB

    I've heard rumors that Season 13 will be the last South Park season. Ever. Is that true?

    No, that's not true. Where do you people get your information?! Geez. Don't believe the hype. When you want the real deal, this is where you come. Now here is the gospel truth... At the very least, South Park has been renewed through Season 15 by Comedy Central. So that's at least TWO MORE full seasons of Park. However, if the network decides to order more seasons of the show, it could very well go past that. Keep your fingers crossed!
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  15. Esh

    Esh HWB

    Bring it on!
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    U tom duhu, svi (buduci) fanovi mogu uzivati u South Park vikendu na MTV Adria (ne znam da li je i na onom "pravom"), pa je to super prilika za prisjetit se podosta epizoda :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nije nesto bila spektakularna prva epizoda, oderali su Woodsa, ocekivano, mada je bilo par dobrih fora, prvenstvo ovo s igrom :)
     
  18. FearLess

    FearLess Aktivista

    Solidna epizoda, a da je mogla biti bolja mogla je. :D
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ima li gdje da se pogleda na netu? :oops:
     
  20. Esh

    Esh HWB