SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    trolla opet :roll:
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Mogu.

    Edit ; To sigurno nije jedan koji ne pozove Zanetija i Kambijasa.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Ako se ne varam Klose sad ima 14 golova na SP-ima, samo jedan manje od Ronalda, koje dildanje na nivou :D
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    po meni neophodniji su bili riquelme i milito. ja i dalje smatram riquelmea najboljim argentinskim igračem zadnjih 10 godina a mascherano je i više nego sposoban defanzivni vezni tako da cambiasso i nije neki gubitak. možda da je jedino zanettija zvao i stavio ga na desnog beka jer su argentinski bekovi bili kriminalni.

    usput evo i slike sa veoma popularnog brazilskog portala http://globoesporte.globo.com/:

    [​IMG]
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    [​IMG]
    Svaka cast za "the Džrmens". Prvo je pala Engleska, sad Argentina, a vidjecemo ko ce sljedeci :D
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    @ forzamilan

    Hajmo reći da ti igrači nisu ni bitni, međutim moglo se vidjeti i prije da igra Argentine nema nikakvu osnovu. Lupi marker na Messija i tu je kraj priče. Maradona je došao na prvenstvo sa taktikom ; '' Messi ti si najbolji i ti to možeš''. Pa to je apsursno govoriti svome igraču. Koliko mi je poznato da treneri ne hvale svoje igrače( zbog bolje motivacije) a ovaj je uradio nešto što nijedan treber ne bi uradio. Fakat smiješno.


    edit ; meni se čini da je izjavljivao da je greška Guardiole što ne zasniva igru na Messi-ju. Kao trebalo bi sve podrediti njemu :lol:
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ne bi da zvučim poput generala poslije bitke ali zar je neko zaista mislio da argentina može više od ovoga sa maradonom na čelu :D
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma dobro su oni i dovde dosli. A Svabe su posebno ojacane neigranjem Ballacka - njega mnogi hvale a po mom misljenju, tuta od igraca. Zlayson trolla ponovo.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Ballack = Van Bommel. Isto sranje, tuta ko tuta. :D

    Svaka cast Nijemcima. Mislio sam da ce Argentina u drugom poluvremenu nesto napravit. Jesu pokusali neki pritisak, ali vrlo slabo, i onda im ljudi nadodavase da valja :D
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Van Bommel los ?

    mora da se salis
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Samo, meni nevjerovatno zvuci da je veoma moguce da ce Klose postati najbloji strijelac svjetskih prvenstava svih vremena. Jos dva gola mu fale, a dvije utakmice su pred njim. Ko je ovdje lud!? :)
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    pa nije on toliko los ?

    mozda zadnjih godinu dana i nije u formi ali prije je bio masina :) ali evo i sada je :p
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Slican tip igraca kao Ballack, a po meni oni ne igraju fudbal. Van Bommel trci po terenu i udara ljude po nogama. Slucajno napravi 2-3 pasa i to je to. Jedan od najbezobraznijih igraca koji trenutno igraju.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Treba li sada ocekivati da Paragvaj izbaci Spaniju?:D
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma ova Njemacka igra kao tim, pojedinac nije bitan i zbog toga su ovako dobri. Niko od njih ne pokusava solo da napravi zvijezdu od sebe ali ce zato na kraju svi biti zvijezde i znacajno popraviti svoj rating. Mislim da uopste nije bitno ko igra ako igraju timski (nemojte me bukvalno shvatiti).

    Argentina je losa i kao gubitnik :)

    [​IMG]
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    moguci produzetci :D a i penali :p
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Hamo, s koje je ovo utakmice? :D
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako Spanci nauce lekciju od Argentine i zaborave da su "zvijezde" idu sigurno dalje, ali egoizam je opasna zavisnost :)
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma neka od bivsih :)
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    onda je roy keane , viera , gattuso , bommel , cambiasso , makelele tuta :lol: imat takvog jednog igraca je razlika izmedju uspjeha i propasti . btw pitaj real madrid bili opet prodali makelela :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.