Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Siti loš do jaja.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Dzeko primio tri lopte za 90 minuta i to sve tri na sredini terena.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    gdje s eima pogledat sevilla - barca ?
    hvala
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Stream ili ? Imaš ga na Arena Sportu, ne znam sada koji kanal. Što se tiče streama, http://atdhenet.tv/
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ubise talijane u Minhenu :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koje italijane?

    Leonardo=taktički noob
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kazna. :mrgreen:
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fulao je Gaal s izmjenama samo tako :)
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Bayern je upravo doživio još jedan Déjà vu
    ništa za njih ove godine..
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zašto Robbena izvodi a najbolji igrač bio? Ribery nije ni jednom Cambiassa ni Lucia prešao dok ih je Robben ko od šale prolazio, da nije kakva povreda nisam skontao?
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Svaka čast Interu, nisu se predali i potpuno zasluženo su kaznili Bayern koji se propisno nafulo u prvom poluvremenu. Odlična utakmica.
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Žao vam Lea :mrgreen:
    Dobro se snašao kod nerrazura.
    Što se tiče Intera trebas biti ponosan na te "Italijane"
    Ovo večeras je veliki rezultat..
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa i jeste bolje za Italijane ali bez obzira Švabe od 2013. uzimaju to 4. mjesto koje vodi u ligu prvaka iako nijedan njemački klub nije osvojio ligu prvaka preko 10 godina a u međuvremenu Milan 2x i Inter jednom osvajali.

    Žao mi Marseja :(
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Najbitnije je da smo gledali zanimljivu utakmicu, 5 golova, neizvjesnost, sta se vise moze pozeljeti (osim prolaza tima za kojeg navijate)?
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baš šteta ali vjerujem da će sve proći kako treba jer ovi su igrači često na liječničkim pregledima pa je vjerovatno tek rani stadij.

    Btw trener Schalkea Magath dobio otkaz.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Kako nece, doveli ga da se bore za titulu, a malo je nedostojalo da ispadnu iz lige. Koliko je klubova vec prosao Magath?
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Liga prvaka je učinila svoje. Dosta su se tu iscrpili a nemaju nekih igrača na klupi, baš ta kratka klupa osudila je Schalke na loš plasman u Bundesligi. Samo neka uprava Schalkea zapamti ovu ligu prvaka i neka se udaraju u guzicu jer će proći mnogo godina kada će opet biti među 8 najboljih timova europe u timu gdje su glavni igrači u napadu otpatci Reala i Milana. Realno Schalke ne spada među top 25 klubova europe tako da je i ovo veliki uspjeh. Možda će Magath u Bayern?
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ne vjerujem da ce Magath u Bayern. Najvjerovatnije ce trener Leverkusena sljedece sezone u Bayern.
     
  19. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Real je dobio Lion lagano, sa jednom opreznom igrom, zasluženo, tako da Lyon može lagano kući. Svaka čast Realu, bar za dvije klase je bolji, nadam se da će dobiti jačeg protivnika, Barsu ili Intera.
    Konačno je došao trener koji ima autoritet za Real, i to je urodilo plodom. Sve čestitke Mourinju.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jeste Real malo zreliji nego prosle sezone ali je zato Lyon mnogo nazadovao, ocajna igra u odnosu na prijasnje sezone...