Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Chivu je glupan .
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Grohotom sam se smijao kada sam vidio rezultat kojim je Inter oderan :lol:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma


    :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Pomislio sam da je stamparska greska na RTL-ovom teletextu, kada sam vidio da stoji 2:5.

    Danke Schalke, danke :D
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Očekivano poslije uzasne utakmice protiv gradskog rivala Milana, ocekivan je bio ovaj rezultat protiv Schalkea
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Očekivano da izgube 2:5? Daj odvadi malo.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Leonardo bi sam trebao dati ostavku.

    [​IMG]
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

  9. Esh

    Esh HWB

    * Barcelona - Shakhtar Donetsk (BHRT, snimak)
    * Chelsea - Manchester United (20.45, BHRT)
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Na današnji dan, 6. aprila 1997. godine, Juventus je zabilježio visoku pobjedu od 1:6 na San Siru i napravio veliki korak ka tituli, tj. tada 24. Scudettu...

    Jedna od najvećih pobjeda u zadnje dvije decenije za sve navijače Juventusa desila se prije tačno 14 godina.

    Naime, "Stara dama" je slavila sa čak 6:1 na San Siru protiv Milana pogocima Vieria(2), Jugovića(2), Zidanea i Amorusa.

    Ta pobjeda će se kasnije ispostaviti kao jedan veliki iskorak ka osvajanju titule na kraju sezone. To je bio tada 24. scudetto za bianconere.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gook3QYrLCk&feature=player_embedded[/youtube]
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Veceras pricamo samo o najboljim timovima :mrgreen:
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Ja bih volio oba X-a gledat :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Cemu to? Svakako prolaze United i Barcelona :)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da će Chelsea proći. Ferguson ima loš h2h skor sa Ancelottijem. Negdje sam pročitao da Shakhtar nije izgubio na Donbass areni skoro 50 utakmica a ne tako davno tukli su Barci na Nou Campu.
     
  15. becke

    becke Aktivista

    I ja sam cuo isti podatak, ali realno, s obzirom da u te utakmice ulaze i utakmice domace lige u kupa gdje je ekipa dominantna par zadnjih sezona, vecu sansu da nastave niz imaju samo ako ih Barcelona pobjedi na Camp Nou sa 2-3 razlike.
    Daleko od toga da je Shakhtar losa ekipa, ali Barcelona samelje i mnogo kvalitetnije protivnike i mislim da nece doci do iznenadjenja.
    Uostalom, vec gube 1-0.
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Jest, samo sto je Shakhtar mogao zabiti jedno tri komada. Sva sreca pa nisu spretni.
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Pa jedna od odlika velikih ekipa jeste upravo to da dobijaju i kad igraju lose tj. veliki procenat iskoristenih prilika. Kako god igrao, na kraju se samo golovi racunaju.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Giggs - Rooney i 0-1 =)
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U 6. kolu grupne faze kad je sve bilo gotovo, prakticno im pustili.

    3-0...
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ala, taman pohvalim sudiju i on poludi :D Prvo ne svira penal, drugo da Torresu žuti iako Torres nije ni tražio penala, sapleo se i pao :/