Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

Samo sto se drugi put "saplice" u sesnaestercu, a i onaj prekrsaj mi se cini na 16m :D

Znaci Manchester u finalu, jos samo da Real Barcu izbaci :D

ColdFire Overclocker

Kakva parada VDS -a :lol:

3. zoi

zoi Veteran foruma

Torres nije ni tražio penal, pa mora pasti ako se saplete, neće lebdit u zraku :roll: Da se okrenuo prema sudiji tražeći penal, bio bi opravdan karton.
    VDS i parada je na nivou, žao mi Torresa, kad sam mu vidio izraz lica, ni njemu nije jasno kako ta lopta neće u gol :D

4. ColdFire

karton je dobio radi bacanja u prvom poluvremenu :lol: mogao je svirat i penal za celzi a i zutac je trebao pasti za onaj start essiena na WR ( Crouch je popusio dva zuta radi skoro istih faulova sinoc )
    Glory Glory Man UTD

5. zoi

Pa i u prvom poluvremenu je odmah pokazao da ne traži penal ;) Mogao je žuti i dobiti onaj iz ManUTD kad nogom u lice čini mi se Ramiresa udari, pa nije. Osim tih nekoliko spornih trenutaka u produžetku, nemam velikih zamjerki na suđenje.

6. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Ferguson je danima prije meča govorio da su ih sudije često oštetile kad bi igrali protiv Chelsea tako da je svjesno vršio pritisak na sudije i ne čudi što je Chelsea sinoć oštećen. Baš ih sudije nešto ne vole u ligi prvaka.

Barca je baš samljela Shakhtar :oops:

7. ColdFire

Celzi je uzeo titulu prosle godine iz ofsajda , a da ne spominjemo jedno zadnjih 4-5 susreta na SB . Ono je bio penal , al karma is bitch :lol: Mada je ono tek prvo poluvrijeme . Hoce na silu , Drogba krene kroz covjeka pa kad ne moze pocne skakutat ko malo dijete :lol:
    @Zoi - Nije trazio , al je simulirao
    Nani me nervira radi toga , zato mu Karager umal nije slomio nogu i provuako se bez crvenog jer mu sudije vise ne vjeruju :lol:

8. Pelikan

[​IMG]
    :smt003

9. h2o

h2o Aktivista

Resistance is futile. Naravno vec se nakupio fin broj "dislajkova", a komentari su legendarni. :D

Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Pelikan

Cetvrtfinale, a uzvrate ne moras ni gledati :(

11. Esh

Esh HWB

Pa bilo je to jasno vec nakon prvih utakmica :) Naivno je bilo sad ocekivati tipa da Barcelona izgubi 4-0 ili United kod kuce i sl. Mozda veceras Schalke-Inter bude zanimljivo, ako Inter da dva gola u prvom :)

12. ColdFire

Giggs je neunistiv :lol:
    Veceras bi moglo biti crazy , pogtovo ako inter utrpa rano gol .

13. Esh

Esh HWB

Dobar je bio onaj transparent za Giggsa ;)