Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Gluposti kao i obicno... :smt005
     
  2. becke

    becke Aktivista

    Ne zivi se od stare slave.
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nisam ni ocekivao bolji argument za nastavak.
    King uzivaj u prebrojavanju titula iz 1950, 60 itd.
    I onu LP iz 1996 uzeli Ajaxu jedva na penalima..Tako da malo je falilo da i vi čekate 40-tak godina mozda cak i vise na osvajanje LP.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakav Juve, di Natale prolazi kroz to :mrgreen:

    Ali realno, ispadaju iz Europa Lige (kad dodju do nje).. Jednostavno zadnjih godina ne spadaju medju velikane.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Svaki klub proce kroz neku krizu ...
    Htio sam reci da je bolje d apuste vise taj skandal na miru i sto prije zaborave sve ovako ima samo steti vise ugledu :) citavom talijanskom fudbalu
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Najlakse je bit "sezonski" navijac pa jedne godine furas Barcu,drugu MUTD trecu Milan itd.. :lol:

    Uz Juve i u dobru i zlu a ko to nemoze da shvati onda netreba mu ni objasnjavati.. :wink:
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Moje je mišljenje baš suprotno, kad su se uhvatili već u koštac neka to istjeraju do kraja i drakonski kazne ko je god kriv, ionako je ogromna šteta napravljena, teško da može biti gore.

    BTW Hasan sad i službeno u Wolfsburgu. Izgleda Magath ne može bez Bosanaca i Hercegovaca :D
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma talijanski fudbal je smijurija već godinama. Jedini klub koji nešto Europi može napraviti i koji je napravio je Milan, ovi ostali mogu svakih 20-30 godina ponešto osvajati kao i Steaua iz Bukurešta i to je to.



    Ovdje već buncaš. Juventus je u tom finalu ogulio Ajax-a. Tako da je sreća bila na Ajaxovoj strani što su uopšte stigli do penala. Čini mi se da je Juve imao oko 6 prečki/stativa i fulali su nemoguće.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma pusti Taleta lupa gluposti.. :smt005 :smt005

    Kao i obicno.. :lol:
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta će bit' Pasha i King imaju isto mišljenje :D

    BTW da nastavim u duhu Serije A, FIGC dozvolio 2. non EU mjesto, tj. moguće u jednom prelazom roku dovesti 2 igrača van europske unije, odlična vijest.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ko mi kaže za gluposti, pomislih da je ironija, jer ti ne odmičeš puno od mene po pitanju lupetanja gluposti..
    Samo ti sa kalkulatorom broji te titule. To je jedino sto ti preostaje.. :mrgreen:
    Uostalom, jedina italijanska ekipa koja nije NIKADA ispala u 2. ligu, od 1908. pa tako dalje, i u budućnost je Inter. Tako da, dalje nema rasprave. Scudetto iz 2006. godine ostaje Interu, uprkos vašim uzaludnim žalbama. "Juventusov zahtjev je odbačen uz obrazloženje da tokom istrage nije pronađen dovoljan broj dokaza da bi se okrivio Inter."
    Ko vam je kriv što ste namiještali utakmice, neko vas špijunirao i otkrio :smt005
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma


    Kasnis sine Tale,imas bajate informacije.. :lol:

    To se odnosilo na vracanje titule Juventusu a ovo je o oduzimanju iste Interu:

    The Source

    Gluposti kao i obicno.. :smt005
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa šta sam ja rekao pogrešno Kalkulatoru..Nije vracena Juvetu. Ostala je Interu..


    Da gluposti kao i obicno sa goal.com-a :smt005
    ako ti je to relevantna stranica za prikupljanje činjenica onda :mrgreen:
    Živi bili pa vidjeli :smt005 Uživaj u isčekivanju neke europske utakmice sa svojim ljubimcima..
    Ko vam je kriv što ne možete da se probijete u bar top 5 timova u seriji A, sigurno ne scudeto iz 2006.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    http://english.gazzetta.it/Football/05-07-2011/a-scudetto-lost-801888045383.shtml

    http://english.gazzetta.it/Football/04-07-2011/-moratti-vexed-with-palazzi-801876729839.shtml

    http://sport.sky.it/sport/calcio_it...mmesse_figc_4_luglio_primi_interrogatori.html

    http://sport.sky.it/sport/calcio_it...oli_scudetto_2006_inter_juventus_palazzi.html
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma


    Hahaha Taletu crko google pa nemoze da nadje nista konkretno.. :smt005


    Pa bolan ti kao da zivis u izolaciji,kao da si u Sjevernoj Koreji pa neznas nista.. :lol:


    ..kao i obicno.. :smt005 :smt005 :smt005
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I ne trudim se da trazim nesto. :smt005
    Kada bude nesto od navedenog zvanicno ja cu onda gledati.
    Do tad uzivaj u nadi :mrgreen:
    Šta fali Sjevernoj Koreji imaju BDP i HDI veci od Bosne
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ebemti Balkan ... ona arena pocela prenosit Copu 2 dana i stala ccc
    ima na zakljucanom 4 :lol:
     
  18. becke

    becke Aktivista

    Prenose i dalje, ali ne na kecu. Nastavice u subotu i tamo ako se dobro sjecam programa.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Argentina smijesna, ne znam sto ne dovedu kakvog ozbiljnog trenera...
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :smt005

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CYnL5dZ2eBk&feature=player_embedded[/youtube]